Stół Moon marki Gervasoni. Fot. Mood Design

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Stół Moon marki Gervasoni. Fot. Mood Design
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 kwi 2018 08:37

Nowości z iSaloni - nowe projekty Paoli Navone

Włoska projektantka w charakterystyczny dla siebie sposób łączy ze sobą estetyczne odniesienia do różnych kultur. Znajdziemy je sofach i fotelach, które są głównymi tegorocznymi nowościami.

Nowości Gervasoni, pokazywane premierowo w Mediolanie, są wierne stylowi, który nadała marce Paola Navone. Włoska projektantka w charakterystyczny dla siebie sposób łączy ze sobą estetyczne odniesienia do różnych kultur. Znajdziemy je sofach i fotelach, które są głównymi tegorocznymi nowościami. Bardzo oryginalnie prezentują się stoły i stoliki boczne w intrygujących rzeźbiarskich formach. 

Sofy i fotele

Nowa seria More dedykowana jest wypoczynkowi. A znajdziemy w niej zaokrąglony fotel oraz sofę, składającą się z wyjątkowo dużych modułów. Stylizowane na retro meble posiadają charakterystyczne przeszycia na krawędziach. Kolejną premierą jest fotel Carve 07. Mebel w całości ręcznie wykonany z mahoniu barwionego na czarno przypomina plemienną rzeźbę. Nieregularne oparcie z prześwitami nadają fotelowi lekkości. 

Stoły i stoliki

Moon to nowa rodzina stołów: okrągłych, kwadratowych i prostokątnych; a także stolików kawowych i bocznych. Charakteryzują się nieregularną, sensoryczną teksturą, która przypomina powierzchnię księżyca. Uzyskano ją dzięki specjalnemu procesowi ręcznego wykończenia. Ceramiczne podstawy przypominają amfory. Kontrastuje z nimi cienki blat dostępny w bielonym dębie, marmurze i odlewanym aluminium. W nowym kolorze zaprezentowany został stolik-pufa News 108. Wykonana z pociętych gazet podstawa mebla dostępna jest teraz w kolorze niebieskim.

Szafki i komody

Kolekcja regałów, szafek i komód Brick ma nowy i zaskakujący wygląd. Drzwi stają się lustrzanymi powierzchniami z krawędzią ozdobioną piaskowanym graficznym wzorem, który przypomina lodowaty efekt.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH