Płytki ceramiczne - najnowsze trendy prosto z targów Cevisama 2018, które odbyły się w dn. 5-9 lutego w hiszpańskiej Walencji. Fot. Katarzyna Masłowska

Zobacz galerię [117 zdjęć]

Płytki ceramiczne - najnowsze trendy prosto z targów Cevisama 2018, które odbyły się w dn. 5-9 lutego w hiszpańskiej Walencji. Fot. Katarzyna Masłowska
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
12 lut 2018 11:55

Płytki ceramiczne: nasza fotorelacja z hiszpańskich targów Cevisama

W dniach 5-9 lutego br. w hiszpańskiej Walencji odbyła się już 36. edycja Cevisamy - jednych z najważniejszych targów płytek ceramicznych w Europie. Zobaczcie naszą fotorelację!

Tegoroczne targi, zgodnie ze wstępnymi szacunkami, były rekordowe zarówno pod względem liczby wystawców, jak również zwiedzających. Prezydent Cevisama, Manuel Rubert potwierdził, że liczba zwiedzających zapewne przekroczyła 90 tys. osób. Wstępne szacunki mówią też, że targi odwiedziło blisko 17 tys. gości z zagranicy. To jest wzrost o około 9% w porównaniu do 2017 roku.

Organizatorzy targów odnotowali także wzrost liczby wystawców zagranicznych, głównie z Włoch. "Boom" w branży wyposażenia łazienek oraz obecność w tym roku specjalistycznych maszyn, dedykowanych przemysłowi ceramicznemu sprawiły, że tegoroczna edycja Cevisama 2018 będzie największa w porównaniu do poprzednich edycji z ostatnich lat.

Zobacz także: Mała łazienka - 20 projektów architektów

Przestrzeń wystawiennicza tegorocznej edycji targów Cevisama zajęła łącznie 122 tys. m2. Na tej przestrzeni, zajmującej 10 pawilonów, swoje nowości zaprezentowało aż 838 firm. Wśród nich znalazło się 506 firm hiszpańskich oraz 332 zagranicznych, z 44 krajów, głównie z Europy (Włochy). Polskę reprezentowały Grupa Końskie oraz Marmite. 

Zobaczcie naszą bogatą fotorelację, w której na gorąco, specjalnie dla Was, uchwyciliśmy najnowsze trendy wzornicze w płytach ceramicznych. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH