Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zapraszamy na IV edycję Forum Dobrego Designu


Miło nam już teraz zaprosić Państwa na IV edycję Forum Dobrego Designu, która w tym roku odbędzie 7 grudnia w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! Ponad 800 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę. Zachęcamy do współpracy i współtworzenia naszego projektu!

Justyna Łotowska, redaktor naczelna Dobrze Mieszkaj i Dobrzemieszkaj.pl

FORUM DOBREGO DESIGNU

Ruszyła rejestracja na Forum Dobrego Designu!

Jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu już 7 grudnia 2016 roku w Warszawie. Od dzisiaj można już rejestrować się do udziału w Forum. Uczestnictwo bezpłatne. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którym temat designu jest bliski!

Bart Zimny o innowacjach na FDD

Bart Zimny to projektant, przedsiębiorca i innowator. Na Forum Dobrego Designu opowie o swoich pomysłach z kręgu Internetu Rzeczy, roli innowacji w projektowaniu i szansach na sukcesy polskich start-upów opartych o design.


KONKURS DOBRY DESIGN


JURY KONKURSU


MŁODZI ZDOLNI

Natalia Nguyen: o pasjach, pracy i projektowaniu

Jej wietnamskie imię Hong Diep znaczy Liść Róży. Utalentowana i przedsiębiorcza. Architekt, projektantka wnętrz. Z Natalią Nguyen rozmawiamy o podróżach, projektowaniu i pracy w telewizji.


LEKCJA DESIGNU


Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY