SZANOWNI PAŃSTWO

Justyna Łotowska

Jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu odbędzie się 6 grudnia 2018 r. w Warszawie! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, producentów i dystrybutorów wyposażenia, kilkudziesięciu prelegentów – VI edycja spotkania to jeszcze więcej debat, dyskusji i rozmów o designie!

Tegoroczne Forum Dobrego Designu poświęcimy przede wszystkim innowacjom. Czym jest innowacja w designie? Jak zacząć działać inaczej? Jak wprowadzić zmianę i jak oprzeć na niej sukces? O tym już 6 grudnia porozmawiają światowi i polscy eksperci, przedsiębiorcy, wybitni designerzy i architekci, a tłem do tych rozmów będą inspirujące wnętrza Centrum Praskiego Koneser w Warszawie, będące jednym z przykładów nie tylko udanej rewitalizacji, ale i innowacyjności w myśleniu o przestrzeni publicznej.

W trakcie Forum Dobrego Designu odbędzie się gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2019. Projekt ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Siłą przedsięwzięcia jest profesjonalne jury złożone z ponad 130 architektów i projektantów wnętrz, którzy ocenią wszystkie zgłoszone produkty.

Justyna Łotowska,
dyrektor wydawnicza, magazyn Dobrze Mieszkaj i Świat Łazienek i Kuchni

JURY KONKURSU

LEKCJA DESIGNU

MŁODZI ZDOLNI

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający