Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLI PAŃSTWO Z NAMI!


Dziękujemy, że byli Państwo z nami!
Forum Dobrego Designu 2016 za nami. Ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i moderatorom oraz partnerom naszego wydarzenia. Tegoroczna edycja Forum Dobrego Designu to ponad 800 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, 40 panelistów, którzy na naszych dwóch scenach wzięli udział w 20 debatach, wykładach i prezentacjach. To także liczne dyskusje i rozmowy o designie. Mamy ogromną nadzieję, że okazały się dla Państwa owocne i interesujące! Do zobaczenia za rok!

Justyna Łotowska, dyrektor wydawniczy Wydawnictwa Publikator

FORUM DOBREGO DESIGNU

Każdy z nas potrzebuje designu

Elitarny czy masowy - jaki jest design? Tak brzmiało hasło przewodnie, pod jakim odbyła się pierwsza debata tegorocznego Forum Dobrego Designu. Przeczytajcie, o czym dyskutowali nasi goście.


KONKURS DOBRY DESIGN


JURY KONKURSU


MŁODZI ZDOLNI

Michał Mazur: tryb domowy

Mimo zalewu domowych urządzeń Internet of Things, jedynym miejscem, w którym offline’owy „tryb samolotowy” ma szansę przetrwać, jest właśnie nasz dom - pisze Michał Mazur, dziennikarz, autor blogaTrendNomad.com.


LEKCJA DESIGNU


Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY