Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Franke.

Fot. Franke.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 12:09

Bateria kuchenna KWC ZOE

Bateria kuchenna KWC ZOE - pełna przydatnych funkcji oraz nowinek technicznych, o nowoczesnej, opływowej formie, wyposażona w efektowne podświetlenie strumienia wody.

To wielofunkcyjne urządzenie gwarantuje najwyższy komfort użytkowania i zupełnie zmienia tradycyjne podejście do wyposażenia strefy wody. Teraz jest ono nie tylko praktyczne, ale też piękne i ekstrawaganckie. Dzięki KWC ZOE z łatwością umyjemy nawet bardzo duże naczynia, a także dokładnie opłuczmy warzywa i owoce. Wszystko to dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica, która nieużywana staje się niewidoczna, idealnie wpasowując się w korpus baterii.

Baterię ZOE z łatwością dopasujemy do wnętrza kuchni w każdym stylu. Jest bowiem dostępna aż w pięciu ciekawych kolorach: biały, czarny, chrom, stal szlachetna oraz szampan.

ZOE posiada trwałą głowicę ceramiczną, perlator Neoperl Cascade z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN zaprojektowanym w taki sposób, by samo używanie baterii zapobiegało osadzaniu się drobinek wapnia, które mogą blokować przepływ wody. Nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w KWC ZOE jest technologia LUMINAQUA® LED, która spektakularnie podświetla strumień wody. Ten oryginalny element dekoracyjny to bardzo ciekawy sposób na odmianę kuchennej strefy zmywania.

Klasa głośności: 1
Przepływa wody: 8 l /min., 9 l/min. prysznic
Długość węża wyciąganej wylewki: 50 cm
Wyłączanie manualne z możliwością automatycznego wyłączania po 30 minutach

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014/2015 r.
Okres gwarancji: 15 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie RP
Dostępność na rynku: w dobrych studiach kuchennych
Dokumentacja techniczna: zgodnie z polskim prawem
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: nominacja Design dla Konesera 2015

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy
05-090 Raszyn

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY