Fot. Damixa.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Damixa.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 13:28

Bateria Pine

Seria Pine jest nową kompleksową ofertą baterii Damixa do kuchni i łazienek, opracowaną z udziałem grup fokusowych, obserwatorów trendów oraz własnych projektantów i inżynierów Damixa.

Seria Pine adresowana jest do szerokiego grona użytkowników, więc design serii utrzymano w stylu nowoczesnym i uniwersalnym. Uczestnicy grupy fokusowej zgodzili się, że wzornictwo baterii jest atrakcyjne i będzie komponować się z współczesnymi wnętrzami. Dokładnie o takim efekcie myślała grupa projektowa: wprowadzenie na rynek serii baterii przystępnych cenowo i przyjaznych dla środowiska naturalnego, jednocześnie charakteryzujących się wysoką jakością i atrakcyjnym wyglądem.

Seria PINE łączy w sobie kilka istotnych cech, branych pod uwagę przy zakupie baterii. Należą do nich: cena, przyjazność dla środowiska naturalnego oraz jakość wykonania. Do mocnych stron serii należą: atrakcyjna cena, przyjazne dla środowiska funkcje, wykonanie z wysokiej jakości materiałów, minimalistyczny, skandynawski design.

Wszystkie baterie z serii Pine wyposażone są w funkcję oszczędzania gorącej wody Cold Start. Oznacza to, że po otworzeniu baterii automatycznie wypływa z niej zimna woda. Baterie pozbawione takiej funkcji, po otworzeniu oddają strumień wody letniej lub ciepłej. Tym samym użytkownik płaci za ciepłą wodę, której często nie wykorzystuje. W codziennym użytkowaniu nie ma zauważalnej różnicy w komforcie użytkowania baterii wyposażonej w funkcję Cold Start oraz jej pozbawionej. Jednakże testy funkcji Cold Start, przeprowadzone w budynkach mieszkalnych i dużych toaletach publicznych, wykazały 30% oszczędność zużycia energii.

Wszystkie baterie serii Pine wyposażono w ekonomiczny perlator. Oszczędny perlator oznacza redukcję przepływu wody przez baterię łazienkową do 6 litrów wody na minutę i baterię kuchenną do 8 litrów.

Linię PINE tworzą:

  • baterie kuchenne o różnych typach wylewek,
  • bateria kuchenne o różnych typach wylewek, z zaworem odcinającym do pralki,
  • baterie umywalkowe z korkiem automatycznym i bez korka automatycznego,
  • bateria umywalkowa ze słuchawką prysznicową,
  • bateria bidetowa,
  • bateria prysznicowa,
  • bateria wannowo prysznicowa.

Dostępne wykończenie baterii: chrom.

Projektant serii: zespół projektantów Damixa.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2015 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: cała Polska – sieć serwisantów
Dostępność na rynku: wykaz punktów handlowych dostępny na stronie producenta www.damixa.pl

Agent Handlowy – reprezentant firmy Damixa w Polsce
L.P – ANIN Leszek Siarkiewicz
ul. Trawiasta 34, 04-607 Warszawa
biuro@damixa.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający