Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Damixa.

Fot. Damixa.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 13:28 (aktualizacja: 22 paź 2015 13:32)

Bateria Pine

Seria Pine jest nową kompleksową ofertą baterii Damixa do kuchni i łazienek, opracowaną z udziałem grup fokusowych, obserwatorów trendów oraz własnych projektantów i inżynierów Damixa.

Seria Pine adresowana jest do szerokiego grona użytkowników, więc design serii utrzymano w stylu nowoczesnym i uniwersalnym. Uczestnicy grupy fokusowej zgodzili się, że wzornictwo baterii jest atrakcyjne i będzie komponować się z współczesnymi wnętrzami. Dokładnie o takim efekcie myślała grupa projektowa: wprowadzenie na rynek serii baterii przystępnych cenowo i przyjaznych dla środowiska naturalnego, jednocześnie charakteryzujących się wysoką jakością i atrakcyjnym wyglądem.

Seria PINE łączy w sobie kilka istotnych cech, branych pod uwagę przy zakupie baterii. Należą do nich: cena, przyjazność dla środowiska naturalnego oraz jakość wykonania. Do mocnych stron serii należą: atrakcyjna cena, przyjazne dla środowiska funkcje, wykonanie z wysokiej jakości materiałów, minimalistyczny, skandynawski design.

Wszystkie baterie z serii Pine wyposażone są w funkcję oszczędzania gorącej wody Cold Start. Oznacza to, że po otworzeniu baterii automatycznie wypływa z niej zimna woda. Baterie pozbawione takiej funkcji, po otworzeniu oddają strumień wody letniej lub ciepłej. Tym samym użytkownik płaci za ciepłą wodę, której często nie wykorzystuje. W codziennym użytkowaniu nie ma zauważalnej różnicy w komforcie użytkowania baterii wyposażonej w funkcję Cold Start oraz jej pozbawionej. Jednakże testy funkcji Cold Start, przeprowadzone w budynkach mieszkalnych i dużych toaletach publicznych, wykazały 30% oszczędność zużycia energii.

Wszystkie baterie serii Pine wyposażono w ekonomiczny perlator. Oszczędny perlator oznacza redukcję przepływu wody przez baterię łazienkową do 6 litrów wody na minutę i baterię kuchenną do 8 litrów.

Linię PINE tworzą:

  • baterie kuchenne o różnych typach wylewek,
  • bateria kuchenne o różnych typach wylewek, z zaworem odcinającym do pralki,
  • baterie umywalkowe z korkiem automatycznym i bez korka automatycznego,
  • bateria umywalkowa ze słuchawką prysznicową,
  • bateria bidetowa,
  • bateria prysznicowa,
  • bateria wannowo prysznicowa.

Dostępne wykończenie baterii: chrom.

Projektant serii: zespół projektantów Damixa.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2015 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: cała Polska – sieć serwisantów
Dostępność na rynku: wykaz punktów handlowych dostępny na stronie producenta www.damixa.pl

Agent Handlowy – reprezentant firmy Damixa w Polsce
L.P – ANIN Leszek Siarkiewicz
ul. Trawiasta 34, 04-607 Warszawa
biuro@damixa.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY