Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Liebherr.

Fot. Liebherr.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 13:36

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr CBNPes 5156 Premium

W szerokim asortymencie produktów Liebherr na szczególną uwagę zasługuje model chłodziarko-zamrażarki Liebherr CBNPes 5156 Premium z technologią BioFresh, który działa w wysokiej klasie efektywności energetycznej A++.

Powierzchnia SmartSteel wykorzystana w tym urządzeniu redukuje odciski palców, zwiększa odporność na zadrapania oraz ułatwia czyszczenie.

Szuflady BioFresh gwarantują perfekcyjny klimat dla wyjątkowo długiej świeżości. W temperaturze nieco powyżej 0°C i przy idealnej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby oraz produkty mleczne zachowują witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce.

Dzięki dwóm oddzielnie regulowanym obiegom chłodniczym DuoCooling, temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można ustawić całkowicie niezależnie od siebie. Pomiędzy obiema komorami nie dochodzi do wymiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.

System Home Dialog umożliwia centralne sterowanie pozostałymi urządzeniami Liebherr, np. zamrażarką czy winiarką znajdującą się w innym pomieszczeniu. Sterowanie odbywa się za pomocą wyświetlacza urządzenia centralnego.

Innowacyjne sufitowe oświetlenie LED jest wyjątkowo przyjemne dla oka i w równomierny sposób oświetla wnętrze urządzenia.

Technologia Liebherr NoFrost zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia oraz gwarantuje długotrwałą świeżość produktów. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. NoFrost oznacza: nigdy więcej uciążliwego rozmrażania.

Producent: Dyson
Dystrybutor: Michael Bridge
ul. 3 maja 8
05-800 Pruszków

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY