Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:29 (aktualizacja: 24 paź 2015 21:51)

Drzwi wewnętrzne wejściowe Fort One

Drzwi Fort One mają zastosowanie jako drzwi wewnętrzne wejściowe w budownictwie mieszkaniowym (wielorodzinnym) i użyteczności publicznej.

Drzwi Fort One to wysokiej klasy drzwi wewnętrzne wejściowe. Ich konstrukcja została oparta na ramiaku z wyselekcjonowanego drewna sosnowego klejonego warstwowo. Dodatkowo drzwi zostały wzmocnione dwoma płaskownikami stalowymi, które stabilizują skrzydło oraz przeciwdziałają deformacji skrzydła.

Wnętrze skrzydła stanowi płyta dzwiękochłonna o podwyższonej izolacyjności akustycznej (Rw=37dB). Rama wraz z wypełnieniem obłożona jest dwustronnie płytą HDF i oklejona okleiną Stol plus. Okleina Stol plus charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowany system uszczelek w skrzydle sprawia, że dzięki nim kurz, zapachy i hałasy nie przenikają do wnętrza mieszkania.

Data wprowadzenia na rynek polski: kwiecień 2015 r.
Okres gwarancji: 2 lata
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: dostępny
Dostępność na rynku: drzwi dostępne w punktach handlowych współpracujących z firmą Stolpaw (ok. 300 punktów na terenie Polski )
Dokumentacja techniczna: AT-15-7673/2015

P.P.H.U Stolpaw BIS Marcin Pawlak
Pawłów 230b
26-510 Chlewiska 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY