Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Nivona.

Fot. Nivona.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 13:34

Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 877

Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 877 usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających amatorów małej czarnej, bądź większej białej.

Połączenie szwajcarskiej precyzji z niemiecką jakością pozwoliło na skonstruowanie doskonałego ekspresu, który wydobywając z ziaren najwyższej jakości smak i aromat pozostaje przyjazny dla każdego użytkownika. Duży, czytelny wyświetlacz tekstowo-graficzny LCD w języku polskim jest wyjątkowo prosty w obsłudze, dzięki czemu dostęp do każdej z licznych funkcji ekspresu jest intuicyjny. Elegancka bryła, oryginalny design, monochromatyczna tonacja kolorów oraz stylowe dodatki modelu Nivona CafeRomatica 877 gwarantują, że doskonale prezentuje się on w każdym wnętrzu.

Ekspres Nivona CafeRomatica 877 został wyposażony w funkcję OneTouch Spumatore, pozwalającą na przygotowanie – za pomocą zaledwie jednego przycisku – kremowego cappuccino lub doskonałego latte macchiato. Opcja Spumatore Duo umożliwia zaparzenie dwóch takich kaw jednocześnie. Niejeden amator kawy z całą pewnością doceni też możliwość indywidualnego programowania „Przepisu na kawę". W zależności od własnych preferencji można dowolnie regulować moc aromatu oraz ilość kawy, mleka i pianki. Użytkownik może też regulować temperaturę zaparzania, a także wysokość dozownika. Wszystko to sprawia, że przygotowana kawa sprosta indywidualnym upodobaniom nawet najbardziej wymagającego smakosza.

Korzystanie z ekspresu uprzyjemnia wyjątkowo wygodna funkcja podświetlania filiżanek w trakcie nalewania kawy. Niezwykle przydatna okazuje się także tacka do podgrzewania filiżanek – dzięki niej od samego początku procesu parzenia kawy filiżanki są ciepłe, co dodatkowo wspomaga proces uwolnienia pełni aromatu. O jakość napoju dba dynamiczna komora zaparzania w systemie Aromatica, która powiększa się w wyniku zmian ciśnienia wody. Wysokiej jakości stożkowy młynek pozwala użytkownikowi regulować stopień mielenia, dzięki czemu wydobywa z każdego ziarna kawy to, co najlepsze.

Inżynierowie marki Nivona z wyjątkową dbałością podeszli do kwestii czystości i higieny. Ekspres wyposażony jest w innowacyjne oprogramowanie, które ułatwia konserwację urządzenia. Automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania sprawiają, że ekspres łatwo jest pielęgnować, co z kolei zapewnia jego wieloletnie funkcjonowanie. Funkcji automatycznego płukania podlega również spieniacz do mleka Spumatore. Dzięki temu mleko w cappuccino ma doskonały smak, nawet po długim czasie użytkowania urządzenia. Ponadto stan wypełnienia młynka oraz tacki skroplin jest nieustannie monitorowany, umożliwiając sprawne opróżnianie i dopełnianie ich zawartości.

Projektanci marki Nivona zadbali także o środowisko naturalne. Ekspres Nivona CafeRomatica 877 pracuje w trybie ECO, co ogranicza pobór prądu do minimum. Urządzenie może pochwalić się też wyjątkowo cichym działaniem dzięki wyciszonemu młynkowi. Ekspres wyposażony jest także w wyjmowaną jednostkę zaparzania oraz zbiornik wody o pojemności 1,8 litra. W zestawie z urządzeniem otrzymamy także komplet przydatnych dodatków: stalowy termos do mleka MilkCooler o pojemności 0,5 litra, filtr wody Claris, tabletki czyszczące oraz elegancką łyżeczkę do odmierzania kawy.

Producent: Dyson
Dystrybutor: Michael Bridge
ul. 3 maja 8
05-800 Pruszków

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY