Elektroniczny zawór BINOPTIC do umywalki/Delabie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Elektroniczny zawór BINOPTIC do umywalki/Delabie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 lip 2018 13:55

Elektroniczny zawór BINOPTIC do umywalki/Delabie

Elektroniczny zawór BINOPTIC do umywalki nr 388015 jest prawdziwym elementem dekoracyjnym przy czym jest idealnie przystosowany do toalet publicznych. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Elektroniczny zawór BINOPTIC do umywalki

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: W sanitariatach publicznych spotykamy różnego rodzaju ograniczenia, które nie występują w warunkach mieszkaniowych. Produkty instalowane w miejscach publicznych muszą być odporne na wandalizm i jednocześnie, coraz częściej, muszą być estetyczne. Zwłaszcza, że sanitariaty obiektów publicznych stanowią ich wizytówkę. W dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują od toalet publicznych nie tylko czystości i łatwego dostępu, ale również wizualnej przyjemności i komfortu. Właściciele i zarządzający budynkami publicznymi stopniowo odkrywają interes w dbaniu o sanitariaty, czy to w fazie projektowania czy obsługi. Hotele, restauracje, nocne kluby i prestiżowe bary posiadają coraz częściej sanitariaty o wyjątkowej aranżacji. Sklepy, muzea, kina, teatry, dworce, lotniska, galerie handlowe, itp. nie odbiegają od tej tendencji z barwnymi aranżacjami, których celem jest wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Elektroniczny zawór BINOPTIC do umywalki nr 388015 jest prawdziwym elementem dekoracyjnym przy czym jest idealnie przystosowany do toalet publicznych.

Zawór posiada niezależną skrzynkę elektroniczną IP65. Zasilanie sieciowe z transformatorem 230/12 V. Wypływ jest nastawiony na 3 l/min przy 3 barach, możliwość regulacji od 1,5 do 6 l/min, co zapewnia 90% oszczędności wody w porównaniu z baterią domową. Antyosadowe sitko wypływowe ułatwia czyszczenie i konserwację. Programowane spłukiwanie okresowe, nastawione na ~60 sekund co 24 h po ostatnim użyciu, umożliwia opróżnienie wody z instalacji celem uniknięcia stagnacji wody i rozwoju bakterii. Detekcja obecności na aktywną podczerwień, optymalnie na końcu wylewki zapewnia całkowitą higienę, gdyż uruchamianie odbywa się bez kontaktu z dłonią. Korpus z chromowanego mosiądzu oraz wzmocnione mocowanie 2 trzpieniami z Inoxu gwarantują odporność na wandalizm. Wężyk PEX z filtrem i elektrozaworem Z3/8". Antyblokada wypływu, aby w przypadku nadużycia lub aktów wandalizmu wypływ został zablokowany. Wylewka gładka wewnątrz o małej pojemności ogranicza nisze bakteryjne. Wysokość wylewki: 170 mm. 10 lat gwarancji.

Od kiedy na rynku: 03/2018

Cena produktu: 1518,11 PLN

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja: CE, Deklaracja właściwości użytkowych

Nagrody,opinie,rekomend.: Nominowany do German Design Award 2019 

Delabie Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 8
tel. 22 789 40 52
info@delabie.pl
www.delabie.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ