FertigDeska Design Experience Maxi/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

FertigDeska Design Experience Maxi/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 11:45

FertigDeska Design Experience Maxi/Jawor-Parkiet

FertigDeska Design Experience Maxi stanowi odpowiedź na potrzeby i sugestie współpracujących z firmą architektów i biur projektowych. To linia krótkich, starannie wyselekcjonowanych dębowych desek przyciętych do jednolitej długości 750 mm. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: FertigDeska Design Experience Maxi

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: FertigDeska Design Experience Maxi stanowi odpowiedź na potrzeby i sugestie współpracujących z firmą architektów i biur projektowych. To linia krótkich, starannie wyselekcjonowanych dębowych desek przyciętych do jednolitej długości 750 mm. Tym, co wyróżnia ten produkt spośród innych dostępnych na rynku, jest ujednolicony wymiar poszczególnych elementów podłogi oraz prawe i lewe pióro. Obie te cechy pozwalają na tworzenie niemalże dowolnych wzorów, takich jak kwadraty, drabinki, szachownice czy tzw. jodła klasyczna. Różnorodność dostępnych w kolekcji wybarwień sprawia również, że FertigDeska Design Experience Maxi znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej stylizacji, integrując poszczególne elementy wyposażenia wnętrz. Produkt dostępny jest w wymiarach: grubość: 14 mm, szerokość: 150 mm, długość: 750 mm. Jeszcze na etapie produkcji jest on zabezpieczony ośmioma warstwami matowego lakieru lub trzema naturalnego olejowosku. Standarem wykończenia FertigDeski Design Experience Maxi jest czterostronne fazowanie i szczotkowanie.

Od kiedy na rynku: Produkt miał swoją premierę w drugim kwartale 2018 roku.

Cena produktu: Ceny rozpoczynają się od 250 zł netto za m2.

Gwarancja produktu: Produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta.

Pogwarancja: Rekomendowane przez Jawor-Parkiet punkty dystrybucyjne ofertują klientom stałą konsultację specjalistów oraz serwis pogwarancyjny, jak również serwis gwarancyjny parkieciarzy rekomendowanych przez autoryzowane punkty sprzedaży.

Dostępność na rynku: Podłogi z serii Design Experience dostępne są w blisko 300 punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Dokumentacja: Certyfikat FSC®; Atest higieniczny; Certyfikat zgodności

Nagrody,opinie,rekomend.: Wyróżnienie w kategorii „Podłogi” w konkursie Inspiracje 2018 

Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet
ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 56 474 80 84; fax: 56 472 44 85
sekretariat@jawor-parkiet.pl
www.jawor-parkiet.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ