Fot. Instal-Projekt.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Instal-Projekt.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 13:24

Grzejnik Inventio z kolekcji Ciepło i sztuka

Grzejnik Inventio z kolekcji Ciepło i sztuka wykonany jest z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, z ekranem nadrukowanym pokrytym szkłem.

Grzejnik Inventio przeznaczony jest do instalowania w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, biurowych, usługowych i podobnych. Dostępny w wym.: wys.1.800 mm, szer. 700 mm. Grzejnik oferuje moc cieplną 1.223 W.

Jak połączyć prawdziwą sztukę z przedmiotami użytkowymi? Czy można przenieść ją do naszego otoczenia bez utraty przekazu artystycznego? Sztuka to część dorobku kulturowego cywilizacji, przedstawiająca się poprzez utwory, w tym dzieła artystyczne. Odgrywa ogromną rolę w różnych sferach życia ludzkiego. Sztuka kształtuje człowieka i wzbogaca jego wiedzę.

Firma Instal-Projekt zadbała, by ogrzewanie stało się piękne i w dobrym stylu. Na nowych grzejnikach Inventio uwieczniono fragmenty obrazów Józefa Stolorza pochodzące z różnych okresów jego twórczości. Kolekcja limitowana CIEPŁO i SZTUKA, obok magicznych dzieł Józefa Stolorza pokazuje niepowtarzalne, artystyczne grzejniki firmy Instal-Projekt.

Dzięki nowej kolekcji grzejników CIEPŁO i SZTUKA otrzymujemy nie tylko ciepło, ale coś więcej- emocje, światło, tajemnicę...po prostu piękno.

Data wprowadzenia na rynek polski: w grudniu 2014 r. (kolekcja limitowana)
Okres gwarancji: korpus grzejnika 8 lat, ekran 4 lata
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: gwarantujemy serwis w trakcie trwania gwarancji oraz w okresie pogwarancyjnym
Dostępność na rynku: od grudnia 2014 r.
Dokumentacja techniczna: norma nadana przez notyfikowaną jednostkę badawczą HKL -HKL Stuttgart Pfaffenwaldring 35/6A 70569 Stuttgart/Germany. Nr. akredytacji: DAP-PL-3139.00 oraz Atest Higieniczny PZH: HK/B/0916/01/2013.

Instal-Projekt Gawłowscy, Ścierzyński Spółka Jawna
ul. Jana Pawła II 12 A
Nowa Wieś k/Włocławka
87-853 Kruszyn
tel. 54 235 59 05
fax: 54 235 54 15
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający