Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Instal-Projekt.

Fot. Instal-Projekt.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 13:24

Grzejnik Inventio z kolekcji Ciepło i sztuka

Grzejnik Inventio z kolekcji Ciepło i sztuka wykonany jest z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, z ekranem nadrukowanym pokrytym szkłem.

Grzejnik Inventio przeznaczony jest do instalowania w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, biurowych, usługowych i podobnych. Dostępny w wym.: wys.1.800 mm, szer. 700 mm. Grzejnik oferuje moc cieplną 1.223 W.

Jak połączyć prawdziwą sztukę z przedmiotami użytkowymi? Czy można przenieść ją do naszego otoczenia bez utraty przekazu artystycznego? Sztuka to część dorobku kulturowego cywilizacji, przedstawiająca się poprzez utwory, w tym dzieła artystyczne. Odgrywa ogromną rolę w różnych sferach życia ludzkiego. Sztuka kształtuje człowieka i wzbogaca jego wiedzę.

Firma Instal-Projekt zadbała, by ogrzewanie stało się piękne i w dobrym stylu. Na nowych grzejnikach Inventio uwieczniono fragmenty obrazów Józefa Stolorza pochodzące z różnych okresów jego twórczości. Kolekcja limitowana CIEPŁO i SZTUKA, obok magicznych dzieł Józefa Stolorza pokazuje niepowtarzalne, artystyczne grzejniki firmy Instal-Projekt.

Dzięki nowej kolekcji grzejników CIEPŁO i SZTUKA otrzymujemy nie tylko ciepło, ale coś więcej- emocje, światło, tajemnicę...po prostu piękno.

Data wprowadzenia na rynek polski: w grudniu 2014 r. (kolekcja limitowana)
Okres gwarancji: korpus grzejnika 8 lat, ekran 4 lata
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: gwarantujemy serwis w trakcie trwania gwarancji oraz w okresie pogwarancyjnym
Dostępność na rynku: od grudnia 2014 r.
Dokumentacja techniczna: norma nadana przez notyfikowaną jednostkę badawczą HKL -HKL Stuttgart Pfaffenwaldring 35/6A 70569 Stuttgart/Germany. Nr. akredytacji: DAP-PL-3139.00 oraz Atest Higieniczny PZH: HK/B/0916/01/2013.

Instal-Projekt Gawłowscy, Ścierzyński Spółka Jawna
ul. Jana Pawła II 12 A
Nowa Wieś k/Włocławka
87-853 Kruszyn
tel. 54 235 59 05
fax: 54 235 54 15
 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY