Fot. Artweger.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Fot. Artweger.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Judyta Kokoszkiewicz
21 paź 2015 12:17

Kabiny prysznicowe Artweger 360

Nowa seria kabin prysznicowych Artweger 360 to oferta kompletna, zawierająca wachlarz wariantów, rozwiązań, rozmiarów i kształtów do każdej sytuacji montażowej i łazienki.

Nowa seria kabin prysznicowych Artweger 360 to oferta kompletna, zawierająca wachlarz wariantów, rozwiązań, rozmiarów i kształtów do każdej sytuacji montażowej i łazienki. Dodatkowo nowatorskie zawiasy 360° TWIN zapewniają większą niż dotychczas swobodę i komfort użytkowania kabiny – przede wszystkim w małych pomieszczeniach.

Linia Artweger 360 reprezentowana jest przez kabiny: bezprofilowe, z profilami przyściennymi oraz przez kabiny profilowe, które dostępne są z sześcioma systemami drzwi, tj. drzwiami obrotowymi, uchylnymi, przesuwnymi, składanymi, systemem Walk In oraz Walk In Vario. Wszystkie z kabin oferowane są w ujednoliconym, eleganckim, nowoczesnym i minimalistycznym designie.

Zawiasy obrotowe 360° TWIN

Zawiasy 360° TWIN to wyjątkowe rozwiązanie, umożliwiające zastosowanie rozwiązań, które przy użyciu standardowych zawiasów nie były możliwe. Zawiasy pozwalają na otwieranie drzwi o 180 o na zewnątrz kabiny oraz 180° do wnętrza kabiny.

Rozwiązanie to znajduje szczególne zastosowanie w przypadku: długich i wąskich łazienek. Pozwalają bowiem na pełne wykorzystanie dostępnej w łazience przestrzeni. Tradycyjne zawiasy pozwalają na otwieranie drzwi w zakresie 90° na zewnątrz i do wnętrza kabiny, stanowiąc tym samym przeszkodę podczas poruszania się po łazience lub czyszczenia kabiny. Zwyczajowo w takich sytuacjach montażowych stosuje się drzwi przesuwne, które ograniczają szerokość i komfort wejścia do alkowy. Z zawiasami 360° TWIN wystarczy wąska szklana ścianka stała, na której zamocowane będą drzwi obrotowe. Możliwy jest również montaż zawiasów bezpośrednio na ściennie murowanej. Montaż tego typu kabin przy użyciu zawiasów tradycyjnych, wymaga podjęcia decyzji o kierunku, w którym będą otwierać się drzwi (na zewnątrz lub do wnętrza kabiny). Z zawiasami 360° TWIN drzwi mogą być składane w dowolnym z kierunków.

Z zawiasami 360° TWIN użytkownicy małych łazienek, po raz pierwszy, mogą cieszyć się z uroków kabiny typu Walk In. Kabina Walk In Vario jest kombinacją szklanej ścianki stałej, przymocowanej do ściany murowanej i zamocowanej na ściance stałej szyby, którą otworzyć można o 180 o na zewnątrz i do 180° do wnętrza kabiny.

Dodatkową zaletą zawiasów jest fakt, iż przyklejone są zawsze po zewnętrznej części szyby. Wnętrze kabiny pozostaje gładkie i łatwe do utrzymania czystości.

System szczelności Vario

Wszystkie kabiny prysznicowe przeznaczone do montażu bezpośrednio na posadzce, dostarczane
są z eleganckim profilem podłogowy o wysokości 12 mm, zwiększającym szczelność kabiny w strefie drzwi. Profil montowany jest opcjonalnie, w dowolnym momencie użytkowania kabiny (brak konieczności montowania profilu podczas montażu kabiny).

Szczegóły techniczne

Grubość szyby:
Artweger 360 Walk In oraz kabiny profilowe (drzwi przesuwne): 8 cm
Artweger 360 bezprofilowa, z profilami przyściennymi: 6 cm

Rozmiar szyby uzależniony jest od rodzaju kabiny, np.:
Artweger 360 Walk In: wysokość 190-220 cm, szerokość ściany 110 – 160 cm
Artweger 360 bezprofilowa, narożna, półokrągła: wysokość 200 cm
Artweger 360 drzwi do wnęki: wysokość 150-200 cm, szerokość drzwi w przypadku montażu na ścianie murowanej do 90 cm, na szklanej ściance stałej do 75 cm.

Nowa seria kabin Artweger 360 oferuje kompletną linię kabin prysznicowych

Data wprowadzenia na rynek polski: 2015r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: cała Polska – sieć serwisantów
Dostępność na rynku: wykaz punktów handlowych dostępny na stronie www.artweger-polska.pl
Nagroda: Design Plus przyznana w 2015 r. przez ISH.

Agent Handlowy – reprezentant firmy Artweger w Polsce
L.P – ANIN Leszek Siarkiewicz
ul. Trawiasta 34
04-607 Warszawa
biuro@artweger-polska.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ