Fot. Bisk.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Bisk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:41

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Natura

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Natura to spójny koncept designem odwołujący się do klasyki minimalistycznych wzorów, zachowujący jednocześnie swój własny, niepowtarzalny charakter.

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Natura to spójny koncept designem odwołujący się do klasyki minimalistycznych wzorów, zachowując jednocześnie swój własny, niepowtarzalny charakter. Człowiek, technika, ale i otaczająca go rzeczywistość, czyli Natura, stanowiły bezpośrednią inspirację dla tej kolekcji. Ergonomiczny akcent brył nadaje kolekcji nowoczesny charakter.

Projekt kolekcji Natura jest autorstwa studia Colorofon. To już druga kolekcja zaprojektowana przez studio Colorofon dla firmy Bisk S.A. Cała kolekcja wyróżniona została w konkursie magazynu „Łazienka” – „Łazienka – wybór roku 2013”. Natomiast uchwyt na papier wchodzący w skład kolekcji otrzymał prestiżową nagrodę Reddot Design Award 2013.

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Natura składa się z siedemnastu elementów m.in. wieszaczki, dozownik mydła, wieszaki na ręczniki czy półeczki pod lustro. Elementy mocowane są do ściany za pomocą śrub. Kolekcja wykonana jest ze znalu z eleganckim chromowym wykończeniem. Tradycyjnie firma zadbała także o ekologiczny aspekt. Cześć kolekcji Natura może być w 100% poddawana recyklingowi.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2013 r.
Dostępność na rynku: od stycznia 2013 r.
Dokumentacja techniczna: deklaracja zgodności
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: 

1. Nagroda Reddot Design Award dla elementu – uchwyt na papier (rok 2013)

2. Wyróżnienia w konkursie „Łazienka – Wybór roku” magazynu „Łazienka” (rok 2013) dla całej kolekcji.

BISK S.A.
ul. Podleśna 19, Łubna
05-532 Baniocha, Polska

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający