Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Bisk.

Fot. Bisk.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:52 (aktualizacja: 24 paź 2015 18:49)

Kolekcja armatury łazienkowej Natura

Kolekcja armatury łazienkowej Natura adresowana jest do klientów ceniących nowoczesne wzornictwo, które spotyka się z komfortem użytkowania, technologią i troską o środowisko naturalne.

Armaturę tą charakteryzują miękkie, opływowe linie. Formy te sprawdzą się w praktycznie każdej łazience. Kolekcja Natura zaprojektowana została przez studio Colorofon współpracujące z sukcesem już po raz drugi z firmą Bisk S.A.

Projekt kolekcji wyróżniony został w konkursie magazynu „Łazienka” – „Łazienka – wybór roku 2013”. W tym samym roku jeden z elementów kolekcji – bateria łazienkowa niska otrzymał prestiżową nagrodę Reddot Design Award 2013. Kolekcja armatury Natura składa się z pięciu elementów tj. bateria łazienkowa niska i wysoka, bateria zlewozmywakowa, bateria prysznicowa oraz wannowa. Wszystkie baterie kolekcji Natura wykonane są z mosiądzu w pokryciu chromowym. Pokrycie to jest łatwe w czyszczeniu oraz odporne na osadzanie się kamienia.

Każda bateria wyposażona jest w ceramiczną głowicę Sedal - gwarantującą szczelność, niezawodność i cichą pracę baterii. Szwajcarskie perlatory Neoperl, w jakie wyposażone są baterie Natura, pozwalają na oszczędność wody do 70%. Innowacją na polskim rynku jest zastosowanie w bateriach węży przyłączeniowych typu Pex gwarantujących odporność na działanie wysokich temperatur, czynników chemicznych i mechanicznych oraz znakomitą ochronę mikrobiologiczną. Kolekcja objęta jest 5-cio letnim okresem gwarancji oraz 48 godzinnym serwisem na terenie Polski.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2013 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: 48 godzin na terenie Polski
Dostępność na rynku: od stycznia 2013 r.
Dokumentacja techniczna: atest PZH, PN/EN 817: 2008 nr. B/3/066/12 z dn. 20.09.2012, Deklaracja zgodności
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:

1. Reddot Design Award dla elementu – bateria łazienkowa niska

2. "Łazienka – wybór roku 2013” – wyróżnienie dla całej kolekcji

BISK S.A.
ul. Podleśna 19, Łubna,
05-532 Baniocha, Polska

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY