Fot. Bisk.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Bisk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:52

Kolekcja armatury łazienkowej Natura

Kolekcja armatury łazienkowej Natura adresowana jest do klientów ceniących nowoczesne wzornictwo, które spotyka się z komfortem użytkowania, technologią i troską o środowisko naturalne.

Armaturę tą charakteryzują miękkie, opływowe linie. Formy te sprawdzą się w praktycznie każdej łazience. Kolekcja Natura zaprojektowana została przez studio Colorofon współpracujące z sukcesem już po raz drugi z firmą Bisk S.A.

Projekt kolekcji wyróżniony został w konkursie magazynu „Łazienka” – „Łazienka – wybór roku 2013”. W tym samym roku jeden z elementów kolekcji – bateria łazienkowa niska otrzymał prestiżową nagrodę Reddot Design Award 2013. Kolekcja armatury Natura składa się z pięciu elementów tj. bateria łazienkowa niska i wysoka, bateria zlewozmywakowa, bateria prysznicowa oraz wannowa. Wszystkie baterie kolekcji Natura wykonane są z mosiądzu w pokryciu chromowym. Pokrycie to jest łatwe w czyszczeniu oraz odporne na osadzanie się kamienia.

Każda bateria wyposażona jest w ceramiczną głowicę Sedal - gwarantującą szczelność, niezawodność i cichą pracę baterii. Szwajcarskie perlatory Neoperl, w jakie wyposażone są baterie Natura, pozwalają na oszczędność wody do 70%. Innowacją na polskim rynku jest zastosowanie w bateriach węży przyłączeniowych typu Pex gwarantujących odporność na działanie wysokich temperatur, czynników chemicznych i mechanicznych oraz znakomitą ochronę mikrobiologiczną. Kolekcja objęta jest 5-cio letnim okresem gwarancji oraz 48 godzinnym serwisem na terenie Polski.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2013 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: 48 godzin na terenie Polski
Dostępność na rynku: od stycznia 2013 r.
Dokumentacja techniczna: atest PZH, PN/EN 817: 2008 nr. B/3/066/12 z dn. 20.09.2012, Deklaracja zgodności
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:

1. Reddot Design Award dla elementu – bateria łazienkowa niska

2. "Łazienka – wybór roku 2013” – wyróżnienie dla całej kolekcji

BISK S.A.
ul. Podleśna 19, Łubna,
05-532 Baniocha, Polska

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny