Fot. Deante.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Deante.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 15:25

Kolekcja baterii Hiacynt

Baterie Hiacynt wyróżniają się nie tylko ciekawym wzornictwem, ale też wygodnymi funkcjami.

Kolekcja Hiacynt została zaprojektowana przez Małgorzatę Płoskońską, absolwentkę łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, z okazji 25-lecia marki Deante. Autorka kolekcji zamknęła nowoczesne linie w ponadczasowych formach. Wyważone kąty nachyleń, dyskretne krzywizny i kunsztowne obłości tworzą spójną całość. Serię chromowaną uzupełnia wariant baterii w wykończeniu chrom i biel. Połączenie białych korpusów z chromowanymi płaszczyznami dźwigni i wylewek podkreśla nowoczesny charakter produktów. Kolekcja obejmuje baterie: umywalkowe w wersji wysokiej i niskiej, wannową, natryskową i bidetową. Serię uzupełnia deszczownia i jednopunktowy zestaw natryskowy.

Baterie Hiacynt wyróżniają się nie tylko ciekawym wzornictwem, ale też wygodnymi funkcjami. Wpuszczony w korpus ruchomy aerator pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%

Kolekcja Hiacynt została wykonana z najlepszej klasy materiałów i komponentów. Mosiądz MO59 zapewnia odpowiednią ciągliwość, gwarantuje odporność na korozję oraz posiada świetne właściwości odlewnicze. Dodatkowo, baterie są wyposażone w głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności.

Wymiary
1. Bateria umywalkowa stojąca - wysokość korpusu: 161 mm.
2. Bateria umywalkowa stojąca z podwyższonym korpusem: Wysokość korpusu: 201 mm.
3. Deszczownia: wysokość deszczowni: 1100 – 1200 mm.

Data wprowadzenia na rynek polski: wersja chromowana baterii, deszczownia i zestaw natryskowy – kwiecień 2015 r., wersja baterii chrom i biel – lipiec 2015 r.
Okres gwarancji: 7 lat na baterie i 5 lat na deszczownię i zestaw natryskowy
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak
Dostępność na rynku: wersja chromowana – kwiecień 2015 r., wersja chrom i biel – lipiec 2015 r.
Dokumentacja techniczna: Atest PZH, Deklaracja Zgodności
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015

Deante Antczak Sp. J.
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. 42 638 30 00

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający