Fot. Elita.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Elita.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 16:31

Kolekcja łazienkowa Jump

Powiew świeżości do łazienek wnoszą nowe kolory w kolekcji Jump – stworzone z myślą o modnych wnętrzach, przeznaczone dla osób pewnych siebie i lubiących wyróżnić się z tłumu.

Kolory silver i brown zawierają błyszczące mikrodrobinki, które odbijają światło tworząc na powierzchniach szafek metaliczny blask. Gładka powierzchnia mebli pozwala utrzymać czystość, natomiast eleganckie chromowane uchwyty podkreślają ich indywidualizm. 

Kolekcja w całości wykonana z wysokiej jakości nowoczesnych materiałów. Starannie i delikatnie poprowadzona miękka linia boków doskonale harmonizuje z metalicznym blaskiem kolorów nadając serii Jump oryginalnego wyrazu. Pojemne szuflady z pełnym wysuwem mieszczą wszelkie niezbędne rzeczy a funkcjonalny organizer umieszczony w górnej szufladzie ułatwia utrzymanie porządku. Natomiast system cichego i miękkiego samodomyku, który zastosowano w konstrukcji mebli to wygodne rozwiązanie, bez którego trudno się dzisiaj obejść. 

W kolekcji Jump do dyspozycji są aż cztery wzory umywalek z różnych materiałów, począwszy od ceramiki poprzez konglomerat a skończywszy na szkle, pozwala to na zaspokojenie potrzeb wielu klientów. Dostępne rozmiary to 60, 80 i w przypadku umywalki Kwadro 120 cm.

Data wprowadzenia na rynek polski: lipiec 2015 r.
Okres gwarancji: 24 miesiące

Elita Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 32, 82-400 Sztumskie Pole
tel. 55 277 20 82 83

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający