Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Elita.

Fot. Elita.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 16:31 (aktualizacja: 22 paź 2015 14:03)

Kolekcja łazienkowa Jump

Powiew świeżości do łazienek wnoszą nowe kolory w kolekcji Jump – stworzone z myślą o modnych wnętrzach, przeznaczone dla osób pewnych siebie i lubiących wyróżnić się z tłumu.

Kolory silver i brown zawierają błyszczące mikrodrobinki, które odbijają światło tworząc na powierzchniach szafek metaliczny blask. Gładka powierzchnia mebli pozwala utrzymać czystość, natomiast eleganckie chromowane uchwyty podkreślają ich indywidualizm. 

Kolekcja w całości wykonana z wysokiej jakości nowoczesnych materiałów. Starannie i delikatnie poprowadzona miękka linia boków doskonale harmonizuje z metalicznym blaskiem kolorów nadając serii Jump oryginalnego wyrazu. Pojemne szuflady z pełnym wysuwem mieszczą wszelkie niezbędne rzeczy a funkcjonalny organizer umieszczony w górnej szufladzie ułatwia utrzymanie porządku. Natomiast system cichego i miękkiego samodomyku, który zastosowano w konstrukcji mebli to wygodne rozwiązanie, bez którego trudno się dzisiaj obejść. 

W kolekcji Jump do dyspozycji są aż cztery wzory umywalek z różnych materiałów, począwszy od ceramiki poprzez konglomerat a skończywszy na szkle, pozwala to na zaspokojenie potrzeb wielu klientów. Dostępne rozmiary to 60, 80 i w przypadku umywalki Kwadro 120 cm.

Data wprowadzenia na rynek polski: lipiec 2015 r.
Okres gwarancji: 24 miesiące

Elita Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 32, 82-400 Sztumskie Pole
tel. 55 277 20 82 83

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY