Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Forte.

Fot. Forte.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 11:17 (aktualizacja: 26 paź 2015 11:49)

Kolekcja mebli Alexandria

Ponadczasowa klasyka połączona z precyzją wykonania – tak w kilku słowach można opisać kolekcję Alexandria. Meble zostały wykończone folią w nowym dekorze Dąb Śnieżny.

Kolekcja ALEXANDRIA składa się z 14 elementów, w tym: z komody, witryny, szafki RTV, półki, komody z barkiem, szafy dwudrzwiowej, stołu rozkładanego, stolika okolicznościowego oraz oświetlenia. Kolekcja dedykowana jest do pokoju dziennego oraz jadalni. Meble dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: Dąb Śnieżny oraz Dąb Sangallo (do konkursu zgłaszana jest kolekcja w kolorze Dąb Śnieżny).

Biały dekor z wyraźnie widocznym rysunkiem usłojenia efektownie prezentuje się na stylizowanych bryłach. Ramkowe fronty, dekoracyjnie wyfrezowane wieńce oraz ozdobne, metalowe uchwyty - to wyróżniki kolekcji. Ciekawy efekt wizualny można uzyskać dzięki dodatkowemu oświetleniu LED zamontowanemu za pólkami w witrynach.

Data wprowadzenia na rynek polski: sierpień 2015 r.
Dostępność na rynku: sierpień 2015 r.

Fabryki Mebli Forte SA
ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 29 64 42 505

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY