Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 11:03 (aktualizacja: 26 paź 2015 11:50)

Kolekcja mebli Ancona

Nowoczesne meble Ancona zachwycają unikatową konstrukcją. Charakterystycznym elementem kolekcji jest panel dekoracyjny, który przechodząc od frontów na wieniec górny niczym szarfa okala poszczególne bryły.

Kolekcja Ancona składa się z 15 elementów, w tym: z szafki RTV, komody, witryny, szafy ubraniowej, stołu rozkładanego, stolika okolicznościowego oraz oświetlenia. Kolekcja dedykowana jest do pokoju dziennego oraz jadalni. Meble dostępne są w kolorze Dąb wulkaniczny oraz Beżowy wysoki połysk.

Charakterystycznym elementem kolekcji jest panel dekoracyjny, który przechodząc od frontów na wieniec górny niczym szarfa okala poszczególne bryły. Można go dodatkowo podkreślić montując pionowe oświetlenie na frontach.

Przeszklenia witryn zachodzące na boki korpusów w zestawieniu z grafitowym szkłem tworzą niebanalną kompozycję. Głęboki i tajemniczy dekor Dąb Wulkaniczny na tle beżu zyskuje na atrakcyjności. Całość zamykają subtelne uchwyty w kolorze chrom połysk.

Data wprowadzenia na rynek polski: wrzesień 2015 r.
Dostępność na rynku: wrzesień 2015 r.

Fabryki Mebli Forte SA
ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 29 64 42 505

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY