Fot. Meble Wójcik.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Fot. Meble Wójcik.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 08:36

Kolekcja mebli Gobi

Gobi to program przygotowany z myślą o pokoju dziennym. Nowy system łączy w sobie wysoką jakość materiałów, oryginalne wzornictwo, modną kolorystykę oraz funkcjonalność.

Kolekcja Gobi idealnie nadaje się do stworzenia ciepłego, przytulnego i nowoczesnego zarazem pokoju dziennego pozwalającego na prawdziwy relaks. Dzięki wielu praktycznym bryłom program Gobi oferuje liczne rozwiązania aranżacyjne - nadaje się do wyposażenia pokoju dziennego, jak i przestronnej garderoby. W skład kolekcji wchodzą między innymi eleganckie witryny, pojemne komody i szafy, stoliki.

Program Gobi zaprojektowany przez projektantkę marki Meble Wójcik Małgorzatę Michalak to idealna propozycja dla wszystkich ceniących sobie prostotę i elegancję. Korpusy mebli w eleganckim i inspirowanym naturą dekorze dąb Shetland wykonane są z płyty laminowanej o zwiększonej odporności na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania, dzięki temu meble na długo zachowują swój znakomity wygląd i stan.

W kolekcji Gobi zastosowano ciekawe rozwiązanie – wytrzymałe wieńce górne wykonane z błyszczącej płyty MDF w pięknym, białym kolorze idealnie kontrastującym z kolorystyką brył. Szkło wykorzystane w witrynach programu Gobi to produkt wysokiej jakości – hartowane, zwiększające bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem kolekcji, jest eleganckie ledowe oświetlenie Prismatic, które opcjonalnie można w wybranych bryłach.

Data wprowadzenia na rynek polski: lipiec 2015 r.

Okres gwarancji: okres objęty gwarancją jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis gwarancyjny jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji

Dostępność na rynku: kolekcja dostępna w ponad 280 sklepach na terenie całego kraju

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: kolekcja Gobi jest nowością w ofercie marki Meble Wójcik, dlatego nie otrzymała jeszcze żadnych wyróżnień, ale liczymy na jak najwięcej pochlebnych słów dotyczących programu Gobi

Wójcik Fabryka Mebli Sp z o. o.
ul. Mazurska 45
82-300 Elbląg

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający