Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 08:13 (aktualizacja: 24 paź 2015 19:29)

Kolekcja mebli Only

Oryginalny program Only zaprojektowany przez projektantkę marki Meble Wójcik Małgorzatę Michalak zachwyca niebanalnym zestawieniem kolorów.

Kolekcja jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla dynamicznych nastolatków, którzy pragną przełamać nudę i cieszyć się niebanalnym wnętrzem swojego pokoju. Idealnie nadaje się również do umeblowania pokoju o nawet niewielkim metrażu.

W kolekcji można znaleźć m.in. pojemne kolorowe regały, które oferują liczne rozwiązania aranżacyjne. Only to także duże szafy i komody, które z łatwością pomieszczą wszystkie ubrania nastolatka. W skład programu wchodzą także idealne do nauki i zabawy biurko, pojemne kontenerki, a także wygodne łóżko i funkcjonalne szafki nocne.

Korpus i fronty mebli wykonane są z płyty laminowanej w dekorze Crossline Caramel, która jest wyjątkowo odporna na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania, dzięki czemu meble będą służyć przez długie lata – funkcjonalność i wytrzymałość to podstawa w pokoju młodzieżowym. W wybranych bryłach możliwe jest zastosowanie wymiennych, kolorowych frontów. Wszystko po to, aby pokój młodzieżowy tętnił życiem i pozytywną energią. Fronty dostępne są w kolorach: zielony groszek, grafit oraz biały. Kolorową całość uzupełniają piękne i bezpieczne drewniane uchwyty.

Data wprowadzenia na rynek polski: sierpień 2015 r.

Okres gwarancji: okres objęty gwarancją jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji

Dostępność na rynku: kolekcja dostępna w ponad 280 sklepach na terenie całego kraju

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: kolekcja Only jest nowością w ofercie marki Meble Wójcik, dlatego nie otrzymała jeszcze żadnych wyróżnień, ale liczymy na jak najwięcej pochlebnych słów dotyczących programu Only.

Wójcik Fabryka Mebli Sp z o. o.
ul. Mazurska 45
82-300 Elbląg

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY