Zobacz galerię [9 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 08:13

Kolekcja mebli Only

Oryginalny program Only zaprojektowany przez projektantkę marki Meble Wójcik Małgorzatę Michalak zachwyca niebanalnym zestawieniem kolorów.

Kolekcja jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla dynamicznych nastolatków, którzy pragną przełamać nudę i cieszyć się niebanalnym wnętrzem swojego pokoju. Idealnie nadaje się również do umeblowania pokoju o nawet niewielkim metrażu.

W kolekcji można znaleźć m.in. pojemne kolorowe regały, które oferują liczne rozwiązania aranżacyjne. Only to także duże szafy i komody, które z łatwością pomieszczą wszystkie ubrania nastolatka. W skład programu wchodzą także idealne do nauki i zabawy biurko, pojemne kontenerki, a także wygodne łóżko i funkcjonalne szafki nocne.

Korpus i fronty mebli wykonane są z płyty laminowanej w dekorze Crossline Caramel, która jest wyjątkowo odporna na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania, dzięki czemu meble będą służyć przez długie lata – funkcjonalność i wytrzymałość to podstawa w pokoju młodzieżowym. W wybranych bryłach możliwe jest zastosowanie wymiennych, kolorowych frontów. Wszystko po to, aby pokój młodzieżowy tętnił życiem i pozytywną energią. Fronty dostępne są w kolorach: zielony groszek, grafit oraz biały. Kolorową całość uzupełniają piękne i bezpieczne drewniane uchwyty.

Data wprowadzenia na rynek polski: sierpień 2015 r.

Okres gwarancji: okres objęty gwarancją jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji

Dostępność na rynku: kolekcja dostępna w ponad 280 sklepach na terenie całego kraju

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: kolekcja Only jest nowością w ofercie marki Meble Wójcik, dlatego nie otrzymała jeszcze żadnych wyróżnień, ale liczymy na jak najwięcej pochlebnych słów dotyczących programu Only.

Wójcik Fabryka Mebli Sp z o. o.
ul. Mazurska 45
82-300 Elbląg

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający