Fot. Meble Wójcik.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Fot. Meble Wójcik.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 08:25

Kolekcja mebli Toronto

Meble z programu Toronto są doskonałym rozwiązaniem dla ludzi otwartych na nieszablonowy design. Kolekcja ma szerokie zastosowanie – nadaje się zarówno do umeblowania nowoczesnego pokoju dziennego, jak i eleganckiej jadalni

W kolekcji można znaleźć m.in. ciekawe komody, eleganckie witryny z frontami z hartowanego szkła, a także wygodny stół i stoliki kawowe. Przestrzeń pokoju dziennego nowocześnie umeblowana kolekcją Toronto, będzie doskonałą oprawą zarówno do spotkań ze znajomymi, jaki i do spokojnych wieczorów w domowym zaciszu. A wygodny stół w jadalni zapewni miejsce wszystkim domownikom spragnionym wspólnych posiłków.

Kolekcja Toronto zaprojektowana przez Andrzeja Lęckosia jest odpowiedzią na trendy we współczesnym wzornictwie. Białe, błyszczące korpusy i fronty kontrastują z eleganckimi aplikacjami w ciepłym i naturalnym dekorze San Remo Rustic. Oryginalne listwy ledowe zapewniają bryłom nowoczesny wygląd, który można jeszcze wzbogacić dodatkowym podświetleniem szklanych półek, a szuflady z cichym domykiem wyeliminują niepotrzebny hałas.

Korpusy mebli z kolekcji Toronto wykonane są z płyty laminowanej o zwiększonej odporności na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania. Natomiast fronty to wytrzymała płyta MDF w kolorze białym z delikatnym połyskiem. Dzięki użyciu tych materiałów, meble na długo zachowują swój doskonały wygląd i stan.

Data wprowadzenia na rynek polski: lipiec 2015 r.

Okres gwarancji: zgodnie z ustawą meble marki Meble Wójcik obejmuje 2-letnia gwarancja

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis gwarancyjny jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji

Dostępność na rynku: kolekcja dostępna w ponad 280 sklepach na terenie całego kraju

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: kolekcja Toronto jest nowością w ofercie marki Meble Wójcik. Do tej pory otrzymała prestiżową nagrodę na Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie – „Żagiel Rozwoju”. Jest to nagroda przyznawana firmom, które swoimi kreatywnymi i innowacyjnymi produktami mogą wyznaczać nowe kierunki rozwoju branży meblowej.

Wójcik Fabryka Mebli Sp z o. o.
ul. Mazurska 45
82-300 Elbląg

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający