Kolekcja Opal/Krosno. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Kolekcja Opal/Krosno. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 sie 2018 13:53

Kolekcja Opal/Krosno

Kolekcja Opal to najnowsza propozycja na aranżację domu, która swoją wielką premierę miała podczas międzynarodowych targów Ambiente we Frankfurcie nad Menem. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: kolekcja Opal

Nazwa kategorii: przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: to wyjątkowe połączenie dwóch rodzajów materiałów: szkła bezbarwnego oraz szkła opalowego, zamknięte zostało w eleganckich nowoczesnych formach. Opal to minimalizm i siła kontrastu, która daje nieskończone możliwości aranżacji. Z pewnością zachwyci nie tylko Ciebie, ale i Twoich gości wyrafinowanym designem i perfekcją ręcznego wykonania. Kolekcja limitowana, dostępna wyłącznie w sklepie internetowym.

Karafka: piękna, minimalistyczna karafka z eleganckim korkiem z białego opalowego szkła. Niezwykłe połączenie dopracowanego designu i perfekcji ręcznej produkcji. Minimalistyczna w formie, z pewnością znajdzie uznanie wśród osób ceniących nowoczesny i wyrafinowany design.

Świecznik: elegancki świecznik, lampion z kloszem Opal. Doskonale sprawdzi się zarówno w czasie przyjęcia w ogrodzie, chroniąc ogień przed wiatrem, jak i w domu. Przepiękny kontrast kryształowej przejrzystości klosza i mlecznobiałej, opalowej podstawy dodaje mu szyku i elegancji. Z pewnością znajdzie uznanie wśród osób ceniących nowoczesny i wyrafinowany design.

Duży świecznik: elegancki duży szklany świecznik z kloszem. Przepiękny kontrast kryształowej przejrzystości klosza i mlecznobiałej, opalowej podstawy dodaje mu szyku i elegancji. Minimalistyczny w formie daje niemal nieskończone możliwości aranżacji i zastosowań. Doskonale sprawdzi się zarówno w czasie przyjęcia w ogrodzie, chroniąc płomień przed wiatrem, jak i w domu. Nowoczesny i wyrafinowany design

Od kiedy na rynku: luty 2018

Krosno Glass S.A.
ul. Tysiąclecia 13, 38-400 Krosno
Telefon/Fax +48 13 432 80 03
krosno@krosno.com
www.krosno.com

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ