Fot. Bruk-Bet.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Bruk-Bet.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:29

Kolekcja płyt Porcelito

Kolekcja płyt Porcelito to niezwykła propozycja zabudowy nawierzchni przydomowych tarasów i balkonów.

Kolekcja płyt Porcelito to niezwykła propozycja zabudowy nawierzchni przydomowych tarasów i balkonów. Unikalne perłowe wykończenie oraz innowacyjny system ochrony Perlon sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata. Wyjątkowe wzornictwo, przy jednoczesnej zabudowie wąskimi fugami, pozwala uzyskać efekt jednolitej tafli, na której wszystko pozornie stapia się w całość. Perłowe wykończenie płyt Color-Mix® Metalic sprzyja subtelnej grze świateł, pozwalając odkrywać uroki nawierzchni na nowo, w zależności od pory dnia oraz kąta padania promieni słonecznych.

Płyty Porcelito zabezpieczone są innowacyjnym system ochrony powierzchni Perlon LAK. Zastosowana warstwa ochronna zapobiega powstawaniu trwałych zabrudzeń zarówno tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia jak keczup, musztarda, wino, jak i pozostałych, wynikających z codziennego użytkowania nawierzchni, np. plamy smaru, oleju czy ślady po przyklejonej gumie do żucia.

Płyty Porcelito stanowią połączenie najlepszych cech płytek ceramicznych oraz płyt betonowych. Unikalne walory użytkowe zawdzięczają nowoczesnemu procesowi produkcji, który pozwolił stworzyć elementy o wyjątkowej trwałości i odporności na uszkodzenia. Zamknięta i szczelna powierzchnia licowa elementów przywodzi na myśl najwyższej próby elementy ceramiczne, natomiast dzięki 4 cm grubości, zabudowa płyt może odbywać się metodą na sucho na podsypkach z kruszyw i podłożu gruntowym lub na wspornikach tarasowych, bez konieczności przyklejania nawierzchni. Taka metoda montażu pozwoli uniknąć kosztownych prac związanych z wykonaniem betonowej podstawy tarasu, koniecznej w przypadku cienkich płytek ceramicznych, oraz zapewni łatwość wymiany pojedynczych płyt, w razie ich uszkodzenia.

Dane techniczne: grubość: 4 cm. Wymiary płyt: 80x80 cm, 60x60 cm, 50x50 cm, 40x40 cm, 80x40 cm, 60x40 cm, 20x40 cm.

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec 2015 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność na rynku: firmowe Biura Sprzedaży Bruk-Bet i dystrybutorzy na terenie Polski

Bruk-Bet Sp. z o.o.
Nieciecza 199
33-240 Żabno

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny