Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Ceramika Paradyż.

Fot. Ceramika Paradyż.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 20 paź 2015 14:27 (aktualizacja: 21 paź 2015 08:55)

Kolekcja płytek Tigua

Gres szkliwiony utrzymany w stylistyce surowego, przemysłowego klimatu.

Dzięki zastosowaniu bardzo delikatnej struktury oraz dobór charakterystycznej grafiki nawiązuje nieco do ręcznie formowanych płytek tzw. „cotto”. Ostatecznie nowoczesnego charakteru nadają kolekcji modne, zgodne z trendami kolorystyki, proponowane formaty oraz szlachetne wykończenie powierzchni z zastosowaniem mikrogranili.

Kolekcja dostępna jest w 5 kolorystykach: Bianco, Beige, Brown, Grys, Grafit oraz w 4 formatach: 298x598, 598x598, 598x1198 oraz 298x1198. Walory te czynią z kolekcji w pełni uniwersalny produkt pod względem miejsca zastosowania (od niewielkiej łazienki czy kuchni, aż po reprezentacyjny salon, czy wreszcie obiekt użyteczności publicznej, w którym architekci coraz częściej stosują płytki w większych formatach). Zastosowane formaty pozwalają na modularne łączenie ich w aranżowaniu powierzchni.

Kolekcja została wzbogacona o geometryczne inserta o plemiennych naleciałościach, które wprowadzają do niej pierwiastek życia i energii. Doskonałe parametry techniczne i użytkowe, czynią z kolekcji wyśmienitą bazę dla zaaranżowania powierzchni zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Cała kolekcja posiada stopień antypoślizgowości R10, oraz wysoką odporność na ścieranie (PEI 4-5).

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2015 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność na rynku: marzec 2015 r.
Dokumentacja techniczna: Atest Higieniczny

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 61
26-300 Opoczno

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY