Fot. Ceramika Paradyż.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Fot. Ceramika Paradyż.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
20 paź 2015 14:27

Kolekcja płytek Tigua

Gres szkliwiony utrzymany w stylistyce surowego, przemysłowego klimatu.

Dzięki zastosowaniu bardzo delikatnej struktury oraz dobór charakterystycznej grafiki nawiązuje nieco do ręcznie formowanych płytek tzw. „cotto”. Ostatecznie nowoczesnego charakteru nadają kolekcji modne, zgodne z trendami kolorystyki, proponowane formaty oraz szlachetne wykończenie powierzchni z zastosowaniem mikrogranili.

Kolekcja dostępna jest w 5 kolorystykach: Bianco, Beige, Brown, Grys, Grafit oraz w 4 formatach: 298x598, 598x598, 598x1198 oraz 298x1198. Walory te czynią z kolekcji w pełni uniwersalny produkt pod względem miejsca zastosowania (od niewielkiej łazienki czy kuchni, aż po reprezentacyjny salon, czy wreszcie obiekt użyteczności publicznej, w którym architekci coraz częściej stosują płytki w większych formatach). Zastosowane formaty pozwalają na modularne łączenie ich w aranżowaniu powierzchni.

Kolekcja została wzbogacona o geometryczne inserta o plemiennych naleciałościach, które wprowadzają do niej pierwiastek życia i energii. Doskonałe parametry techniczne i użytkowe, czynią z kolekcji wyśmienitą bazę dla zaaranżowania powierzchni zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Cała kolekcja posiada stopień antypoślizgowości R10, oraz wysoką odporność na ścieranie (PEI 4-5).

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2015 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność na rynku: marzec 2015 r.
Dokumentacja techniczna: Atest Higieniczny

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 61
26-300 Opoczno

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny