Kolekcja Princeton/Black Red White. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcja Princeton/Black Red White. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 wrz 2018 10:45

Kolekcja Princeton/Black Red White

Kolekcja mebli Princeton rośnie wraz z dzieckiem i jego potrzebami. System składa się z modułów zaprojektowanych tak, by łatwo można było stworzyć z nich zestawy idealnie dopasowane do wieku, potrzeb oraz wzrostu dzieci, a nawet osób dorosłych. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Kolekcja Princeton 

Nazwa kategorii: Przestrzeń dziecka

Opis produktu: Kolekcja mebli Princeton rośnie wraz z dzieckiem i jego potrzebami. System składa się z modułów zaprojektowanych tak, by łatwo można było stworzyć z nich zestawy idealnie dopasowane do wieku, potrzeb oraz wzrostu dzieci, a nawet osób dorosłych. Meble Princeton mają prostą, ponadczasową formę. Fronty w wysokim połysku z elementami w kolorze jasnego drewna zdadzą niejeden egzamin i posłużą przez lata. Styl mebli możesz przełamać wybierając uchwyty, dostępne w trzech kolorach: energetyczna fuksja, zieleń i uniwersalna szarość. Nowoczesny design dodatkowo akcentuje nietypowa forma blatów w postaci głębokich tac, które zabezpieczą przedmioty przed upadkiem. Wśród wielu zróżnicowanych elementów kolekcji można znaleźć m.in. praktyczne biurko w wersji z dwiema szufladami lub bez. Jeśli potrzebujemy więcej miejsca do wygodnej organizacji w każdej chwili możemy dokupić do niego funkcjonalną nadstawkę z półeczkami na zeszyty, podręczniki i przybory szkolne. W łatwy sposób dopasujemy też wysokość blatu mebla, dzięki dwupoziomowej funkcji regulacji. Gdy jest on niżej boki mebla stają się rodzajem ograniczników, dzięki czemu nic nie spadnie na podłogę. Do biurka Princeton możesz też dokupić praktyczny kontenerek na kółkach i jeszcze bardziej zwiększysz miejsce niezbędne do przechowywania. To jednak nie wszystko. Kolekcja Princeton to także praktyczne łóżko z podwyższonym wezgłowiem (w wersji z szufladą na pościel bądź bez), nowoczesny wieszak zewnętrzny na ulubione ubrania nastolatki i kurtki kolegów, a także praktyczne regały i półki. Całą młodzieńczą garderobę z powodzeniem można schować w dwudrzwiowej szafie o zwiększonej pojemności, do której (gdy zabraknie miejsca) możemy dokupić praktyczną nadstawkę.

Od kiedy na rynku: Lipiec 2018

Cena produktu: Cena od 49,00 zł

Gwarancja produktu: 2- letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Dostępność na rynku: Kolekcja dostępna w sklepie on-line na www.brw.pl oraz w wybranych salonach Black Red White na terenie całego kraju.

Black Red White
Krzeszowska 63, 23-400 Biłgoraj 
Telefon/Fax 84 685 02 02
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl/

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ