Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Deante.

Fot. Deante.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 15:13 (aktualizacja: 22 paź 2015 14:48)

Kolekcja zlewozmywaków Andante

Najnowsza seria to synonim lekkości zamkniętej w finezyjnych kształtach, inspirowanych origami i papierowymi samolotami.

Kolekcja Andante została zaprojektowana przez Michała Łoja z okazji 25-lecia marki Deante. Najnowsza seria to synonim lekkości zamkniętej w finezyjnych kształtach, inspirowanych origami i papierowymi samolotami. Aerodynamiczne linie, kojarzące się z ruchem i powietrzem, doskonale kontrastują z masywną bryłą granitu. Wyjątkowo głęboka komora ułatwia codzienne prace w kuchni, a dobrze wyprofilowany ociekacz odprowadza wodę, pomagając utrzymać czystość.

Autorskie zlewozmywaki Andante zostały wyprodukowane w Polsce ze szlachetnej mieszanki, zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy poliestrowej. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny.

Zlewozmywaki są dostępne w dwóch kolorach podstawowych – grafit i piasek, a także wykończeniach z powłoką antybakteryjną: alabaster, szary metalik i grafitowy metalik. Podczas produkcji tych ostatnich wykorzystano technologię jonów srebra, pozwalającą zredukować poziom bakterii i pleśni, gromadzących się podczas przygotowywania posiłków i zmywania. Dzięki niej na powierzchni zlewozmywaka tworzy się warstwa, hamująca proces rozmnażania zarazków, ostatecznie powodująca ich wyginięcie.

Wymiary: długość 780 mm, szerokość 490 mm, głębokość 190 mm.

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec 2015 r.
Okres gwarancji: 10 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak
Dostępność na rynku: czerwiec 2015 r.
Dokumentacja techniczna: Atest PZH, Deklaracja Zgodności

Deante Antczak Sp. J.
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. 42 638 30 00

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY