Fot. Deante.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Deante.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 15:13

Kolekcja zlewozmywaków Andante

Najnowsza seria to synonim lekkości zamkniętej w finezyjnych kształtach, inspirowanych origami i papierowymi samolotami.

Kolekcja Andante została zaprojektowana przez Michała Łoja z okazji 25-lecia marki Deante. Najnowsza seria to synonim lekkości zamkniętej w finezyjnych kształtach, inspirowanych origami i papierowymi samolotami. Aerodynamiczne linie, kojarzące się z ruchem i powietrzem, doskonale kontrastują z masywną bryłą granitu. Wyjątkowo głęboka komora ułatwia codzienne prace w kuchni, a dobrze wyprofilowany ociekacz odprowadza wodę, pomagając utrzymać czystość.

Autorskie zlewozmywaki Andante zostały wyprodukowane w Polsce ze szlachetnej mieszanki, zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy poliestrowej. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny.

Zlewozmywaki są dostępne w dwóch kolorach podstawowych – grafit i piasek, a także wykończeniach z powłoką antybakteryjną: alabaster, szary metalik i grafitowy metalik. Podczas produkcji tych ostatnich wykorzystano technologię jonów srebra, pozwalającą zredukować poziom bakterii i pleśni, gromadzących się podczas przygotowywania posiłków i zmywania. Dzięki niej na powierzchni zlewozmywaka tworzy się warstwa, hamująca proces rozmnażania zarazków, ostatecznie powodująca ich wyginięcie.

Wymiary: długość 780 mm, szerokość 490 mm, głębokość 190 mm.

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec 2015 r.
Okres gwarancji: 10 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak
Dostępność na rynku: czerwiec 2015 r.
Dokumentacja techniczna: Atest PZH, Deklaracja Zgodności

Deante Antczak Sp. J.
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. 42 638 30 00

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający