Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:35 (aktualizacja: 24 paź 2015 21:20)

Kubki Ćmielowskie

Kubki Ćmielowskie to przykład, jak ćmielowscy projektanci swoim projektami zmienili codzienny przedmiot w atrybut dobrego smaku i wynieśli go do rangi eleganckiego gadżetu.

Inspiracje do powstania kolekcji: elegancki i gustowny przedmiot/prezent, który pełni podobne wizerunkowo funkcje, co eleganckie spinki do mankietu czy zegarek znanej marki. K

Wyjątkowości kubkom dodaje fakt tradycyjnego, ręcznego wykonania i zdobienia wysokaratowym złotem lub szlachetną platyną. To kubek, który ma szansę stać się codziennym atrybutem dobrego smaku, a zarazem praktycznym przedmiotem, który jest blisko nas przez cały dzień.

Każdy kubek można spersonalizować poprzez ręczną sygnaturę z inicjałami właściciela, dzięki temu może być zatem unikatowym, a zarazem praktycznym upominkiem. Tworzony tylko na specjalne zamówienie, dostępny w wersji damskiej i męskiej.

Materiał: porcelana, złoto, platyna.

Projektant: Edyta Cieloch, Ćmielów Design Studio.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2015 r.
Dostępność na rynku: sklep internetowy porcelana.com.pl
Dokumentacja techniczna: porcelana tworzona przez Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. posiada spodnie oznakowanie z logo marki znajdujące się na każdym, pojedynczym elemencie. Poświadcza ono oryginalność oraz najwyższą jakość ręcznie wykonywanej porcelany. Taki sposób jej tworzenia, sprawdzony i udoskonalany przez ponad dwieście lat istnienia Polskich Fabryk Porcelany sprawia, że każde pojedyncze naczynie wyraża emocje i charakter tworzących je ludzi. Jest odzwierciedleniem nastroju i czasu, w którym powstało. Nadaje to porcelanie indywidualny, unikalny charakter. Odręcznie malowane zdobienia na naczyniach tworzone są przy pomocy materiałów najwyższej jakości – farb kruszcowych, złota i platyny. Dodatkowo, w procesie produkcyjnym Polskich Fabryk Porcelany nie używa się kadmu ani ołowiu – oznacza to, że porcelana nie stwarza żadnego niebezpieczeństwa dla zdrowia jej użytkowników.
Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesności porcelanę Polskich Fabryk przy zachowaniu ostrożności można również myć w zmywarkach.

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.
ul. Ostrowiecka 45
27- 440 Ćmielów

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY