Let's shine Primacol Decorative/Primacol. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Let's shine Primacol Decorative/Primacol. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2018 14:30

Let's shine Primacol Decorative/Primacol

Let’s shine Primacol Decorative to dekoracyjna farba lateksowa o matowym aspekcie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Let's shine Primacol Decorative

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Let’s shine Primacol Decorative to dekoracyjna farba lateksowa o matowym aspekcie. Do każdego opakowania farby dołączona jest torebka z brokatem, który po wymieszaniu z zawartością sprawia, że dekorowana ściana połyskuje w świetle. Uzyskany efekt jest bardzo subtelny, a jego intensywność wzrasta wraz z wzmacnianiem źródła światła. Farba przeznaczona jest do malowania powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje się łatwą aplikacją, doskonałym kryciem i wysoką odpornością na zmywanie. Farba Let’s shine dostępna jest aż w 32 intrygujących wersjach kolorystycznych. Dzięki czemu użytkownik mamy możliwość odbycia bardzo pasjonującej podróży przez świat wielu ciekawych barw. Na początku wchodzi klasyczna i modna biel, która z dodatkiem brokatu nabiera nowych znaczeń. Następnie dochodzi do jej przełamania i wkraczamy w odcienie szarości. Tu jest już wielość możliwości, bo szarości są od jasnych do bardzo ciemnych, a kończą się na całkowitej czerni przypominającej miasto nocą, które nigdy nie zasypia. Opisywane szarości odchodzą w stronę beżu lub zieleni. I to są kolejne kierunki, w których możemy się poruszać. Beż, poprzez różne odcienie zmierza do soczystych, nasyconych żółcieni lub czerwieni i miedzi. Natomiast zieleń, róż i fiolet dopełniają te barwne emocje. Trzeba przy tym pamiętać, że opis jest tylko delikatnym dotknięciem tego, co Let’s shine oferuje. Prawdziwe szaleństwo zaczyna się podczas obcowania z farbą na żywo. Aby jak najlepiej ukazać te subtelne różnice, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie dwóch rodzajów brokatu, który jest nieodzownym elementem farby. Część kolorów występuje z brokatem srebrnym, a część ze złotym. Dzięki temu rozwiązaniu udało się w pełni wykorzystać możliwości i głębię każdego z kolorów.

Farba Let's shine:
https://decorative.primacol.pl/produkt/lets-shine

Klip reklamowy Let’s shine Primacol Decorative

Film instruktażowy

Film z realizacji mieszkania Honoraty Skarbek z wykorzystaniem zgłoszonych produktów

Od kiedy na rynku: 2016

Cena produktu: zależnie od marketu

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: dostępny

Dostępność na rynku: sklepy z chemią budowlaną, markety DIY, sklepy internetowe

Dokumentacja: Karta charakterystyki produktu, Karta techniczna, Atest higieniczny PZH

Nagrody,opinie,rekomend.: Laur Konsumenta 2018, Opinia eksperta Nowe kolory farby Let’s shine Anna Maria Sokołowska, architekt i projektantka wnętrz, właścicielka pracowni projektowej Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz -Miałam bezpośredni wpływ na tworzenie najnowszej palety farby Let’s shine. Kolor farby dla projektanta wnętrz to jedno z podstawowych narzędzi pracy. Lubię, kiedy produkt, z którym pracuję ma na tyle szeroki wachlarz możliwości, że mogę go stosować w wielu wariantach. Z tą farbą tak właśnie jest. Udało nam się uzyskać takie kolory, które będą pasowały do wnętrz w różnych stylach. Jest coś dla miłośników klasyki czyli biel, są ciekawe odcienie szarości wiodące w stronę czerni. Nie mogło też zabraknąć najnowszych trendów czyli butelkowej zieleni, przybrudzonego różu, ceglastej czerwieni czy tak ostatnio rozchwytywanego koloru musztardowego. Farba Let’s shine w nowej odsłonie stanowi kompletną formę kolorystyczną, w której każdy znajdzie właściwy dla siebie odcień.

Unicell Poland
ul. Supraślska 26, 16-010 Wasilków
telefon: 885 554 891
m.aronowicz@unicell.pl
www.unicell.pl/

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ