Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Black Red White.

Fot. Black Red White.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 11:25

Łóżko tapicerowane Possi

Łóżko tapicerowane z kolekcji Possi z możliwością konfiguracji wezgłowia dedykowane jest nowoczesnym wnętrzom. Ciekawa faktura obicia i minimalistyczny design dodaje mu niepospolitego, wyrazistego charakteru.

Duża i wygodna powierzchnia spania oraz elastyczne sprężyny, które dostosowują się do ciała użytkownika, zapewniają niepowtarzalny komfort codziennego wypoczynku. Dodatkowym atutem łóżka jest możliwość konfiguracji panelu wezgłowia, które jest jednym z najistotniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza sypialni.

Mebel został wyposażony w pojemnik na pościel, który pełniąc rolę schowka pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni, a zastosowanie stelaża na podnośnikach gazowych, charakteryzujących się cichą pracą, gwarantuje łatwy sposób podnoszenia łóżka z trzystopniową regulacją wysokości materaca, zapewniając jednocześnie zwiększoną wygodę spania.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2015 r.
Okres gwarancji: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem sklepów Black Red White na terenie całego kraju
Dostępność na rynku: salony z ofertą Black Red White na terenie całego kraju

Black Red White S.A.
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
www.brw.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY