Fot. Meble Vox.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Meble Vox.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 15:08

Meble gabinetowe Worknest

Worknest to kreatywny sposób na zorganizowanie przestrzeni do pracy, nauki czy oddawaniu się pasji.

System Worknest to nie tylko biurko z akcesoriami, ale kreatywna i wykonana z najwyższej jakości materiałów przestrzeń, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb w każdej chwili. Dzięki bardzo prostej metodzie przemieszczania elementów Worknest dopasuje się do Twoich potrzeb w mgnieniu oka.

W skład systemu wchodzą biurko i regał oraz szereg przyborników, które można dowolnie przemieszczać i zawieszać na regale lub biurku. Mając na uwadze współczesne realia, w których miejsce do pracy często jest wydzieloną przestrzenią, a nie osobnym pomieszczeniem projektantka pomyślała także o możliwości szybkiego odgrodzenia się od otoczenia kiedy wymagane jest skupienie lub intymność. Taki podział nie musi następować przez budowanie ścianek działowych, które przytłoczą masywnością i nie posiadają walorów związanych mobilnością. W systemie Worknest można go osiągnąć dzięki estetycznemu regałowi umieszczonemu na kółkach oraz metalowej blendzie, którą z łatwością można przymocować do biurka i przesuwać w dowolnym momencie.

Dzięki swojej zmienności Worknest to także rozwiązanie dla osób, które pracują nad projektami o zróżnicowanym poziomie kreatywności i konieczności skupienia. Pozwala w jednej chwili otworzyć przestrzeń wokół biurka, zorganizować system przyborników z materiałami biurowymi na wyciągnięcie ręki lub zwolnić całą przestrzeń blatu gdy jest ona potrzebna np. do rysowania na większych arkuszach papieru. Tego typu rozwiązania sprawdzą się także w sytuacji, w której przy biurku pracują różne osoby i chcą dopasować przestrzeń do swoich potrzeb. Biurko oraz regał zostały wykonane z drewna brzozowego. Dzięki zastosowaniu naturalnego drewna obcowanie z meblami jest przyjemne, a przewidziane przyborniki na rośliny, sprawią że miejsce pracy zmieni swoje oblicze.

Użyte materiały:

- drewno brzozowe,

- metal (organizery).

Projektantka: Wiktoria Lenart

Data wprowadzenia na rynek polski: listopad 2015 r.
Okres gwarancji: 2 lata
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis dostępny w całym kraju
Dostępność na rynku: sprzedaż online oraz sklepy stacjonarne (ok. 100 sklepów)

Meble Vox sp. z o.o. sp. k.
ul. Gnieźnieńska 26/28
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny