Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Meble Vox.

Fot. Meble Vox.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 15:08

Meble gabinetowe Worknest

Worknest to kreatywny sposób na zorganizowanie przestrzeni do pracy, nauki czy oddawaniu się pasji.

System Worknest to nie tylko biurko z akcesoriami, ale kreatywna i wykonana z najwyższej jakości materiałów przestrzeń, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb w każdej chwili. Dzięki bardzo prostej metodzie przemieszczania elementów Worknest dopasuje się do Twoich potrzeb w mgnieniu oka.

W skład systemu wchodzą biurko i regał oraz szereg przyborników, które można dowolnie przemieszczać i zawieszać na regale lub biurku. Mając na uwadze współczesne realia, w których miejsce do pracy często jest wydzieloną przestrzenią, a nie osobnym pomieszczeniem projektantka pomyślała także o możliwości szybkiego odgrodzenia się od otoczenia kiedy wymagane jest skupienie lub intymność. Taki podział nie musi następować przez budowanie ścianek działowych, które przytłoczą masywnością i nie posiadają walorów związanych mobilnością. W systemie Worknest można go osiągnąć dzięki estetycznemu regałowi umieszczonemu na kółkach oraz metalowej blendzie, którą z łatwością można przymocować do biurka i przesuwać w dowolnym momencie.

Dzięki swojej zmienności Worknest to także rozwiązanie dla osób, które pracują nad projektami o zróżnicowanym poziomie kreatywności i konieczności skupienia. Pozwala w jednej chwili otworzyć przestrzeń wokół biurka, zorganizować system przyborników z materiałami biurowymi na wyciągnięcie ręki lub zwolnić całą przestrzeń blatu gdy jest ona potrzebna np. do rysowania na większych arkuszach papieru. Tego typu rozwiązania sprawdzą się także w sytuacji, w której przy biurku pracują różne osoby i chcą dopasować przestrzeń do swoich potrzeb. Biurko oraz regał zostały wykonane z drewna brzozowego. Dzięki zastosowaniu naturalnego drewna obcowanie z meblami jest przyjemne, a przewidziane przyborniki na rośliny, sprawią że miejsce pracy zmieni swoje oblicze.

Użyte materiały:

- drewno brzozowe,

- metal (organizery).

Projektantka: Wiktoria Lenart

Data wprowadzenia na rynek polski: listopad 2015 r.
Okres gwarancji: 2 lata
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis dostępny w całym kraju
Dostępność na rynku: sprzedaż online oraz sklepy stacjonarne (ok. 100 sklepów)

Meble Vox sp. z o.o. sp. k.
ul. Gnieźnieńska 26/28
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY