Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:10 (aktualizacja: 24 paź 2015 18:58)

Meble łazienkowe Clear

Urządzenie wąskiej, długiej łazienki nie należy do najłatwiejszych zadań. Z myślą o aranżacji tego typu wnętrz, firma Ravak zaprojektowała meble łazienkowe Clear wraz z dopasowanymi umywalkami.

Umywalki i meble łazienkowe z serii Clear dopracowane są w każdym szczególe. Zaprojektowane z głębokością tylko 40 cm, nie zajmują dużo miejsca w wąskiej łazience. Szafka z umywalką zamontowane na krótszej ścianie skróci optycznie pomieszczenie, jeśli usytuujemy ją na dłuższej ścianie, płaska powierzchnia zyska trzeci wymiar. Umywalka doda jej głębi i uplastyczni pionowe powierzchnie.

Jednocześnie ze względu na niewielką głębokość nie będziemy zawadzać o szafkę podczas korzystania z łazienki. Dopasowana do szafki misa umywalki w kształcie wydłużonego prostokąta nada łazience stylowy, nowoczesny i dynamiczny wygląd.

W parze z szafką i lustrem

Wygodna podumywalkowa szafka podkreśla modną horyzontalną formę sprzętu i jest do niego doskonale dopasowana – narożniki umywalki idealnie współgrają z fazowanymi krawędziami szafki. Szafkę wyróżnia także doskonale zorganizowane wnętrze. Zawiera praktyczną półkę, na której zmieszczą się wysokie butelki i pojemniki. Użytkownicy docenią także wysuwany organizer, dzięki któremu każdy przechowywany w szafce przedmiot będzie zawsze na swoim miejscu.

Mebel ma formę wygodnej szuflady, co także w wąskiej łazience jest ważne, gdyż nawet wysunięta szuflada nie zabiera dużo miejsca. Dodatkowo wszystko, co się w niej znajduje, jest po wysunięciu doskonale widoczne. Nad umywalką warto zawiesić zgrane z nią i szafką lustro Clear. Jego rozmiar 80/100 x 44 cm oraz proste wzornictwo doskonale współgrają z umywalką i budują rytm aranżacji.

Zgrany komplet

Spójną aranżację łazienki uzupełni szafka boczna (słupek) o wymiarach 40 x 40 x 155 cm. Szafka wyposażona jest w szklane półki i wewnętrzną szufladę. Meble z kolekcji Clear dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Biały lakierowany korpus łączony jest z frontem w kolorze białym z lakierowanego MDF lub ze strukturą drewna czereśniowego wykonaną z naturalnego modyfikowanego lakierowanego forniru. Eleganckim dopełnieniem szafek są chromowane uchwyty. Zarówno szafka podumywalkowa, jak i słupek nie tylko dodają łazience szyku, ale są też bardzo trwałe – chroni je specjalna impregnacja przeciwwilgociowa.

Materiał: impregnowane płyty MDF, lakierowane (laminat lub fornir), uchwyty metalowe chromowane
Rozmiar: szafki podumywalkowe: 800/1000x400x400, słupek boczny: 400x350x1550 L/R, lustro: 800/1000x440

Data wprowadzenia na rynek polski: kwiecień 2015 r.
Okres gwarancji: 2 lata
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: tak
Dokumentacja techniczna: Deklaracja zgodności

Ravak Polska S.A.
ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn
05-285 Grodzisk Mazowiecki

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY