Zobacz galerię [5 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:10

Meble łazienkowe Clear

Urządzenie wąskiej, długiej łazienki nie należy do najłatwiejszych zadań. Z myślą o aranżacji tego typu wnętrz, firma Ravak zaprojektowała meble łazienkowe Clear wraz z dopasowanymi umywalkami.

Umywalki i meble łazienkowe z serii Clear dopracowane są w każdym szczególe. Zaprojektowane z głębokością tylko 40 cm, nie zajmują dużo miejsca w wąskiej łazience. Szafka z umywalką zamontowane na krótszej ścianie skróci optycznie pomieszczenie, jeśli usytuujemy ją na dłuższej ścianie, płaska powierzchnia zyska trzeci wymiar. Umywalka doda jej głębi i uplastyczni pionowe powierzchnie.

Jednocześnie ze względu na niewielką głębokość nie będziemy zawadzać o szafkę podczas korzystania z łazienki. Dopasowana do szafki misa umywalki w kształcie wydłużonego prostokąta nada łazience stylowy, nowoczesny i dynamiczny wygląd.

W parze z szafką i lustrem

Wygodna podumywalkowa szafka podkreśla modną horyzontalną formę sprzętu i jest do niego doskonale dopasowana – narożniki umywalki idealnie współgrają z fazowanymi krawędziami szafki. Szafkę wyróżnia także doskonale zorganizowane wnętrze. Zawiera praktyczną półkę, na której zmieszczą się wysokie butelki i pojemniki. Użytkownicy docenią także wysuwany organizer, dzięki któremu każdy przechowywany w szafce przedmiot będzie zawsze na swoim miejscu.

Mebel ma formę wygodnej szuflady, co także w wąskiej łazience jest ważne, gdyż nawet wysunięta szuflada nie zabiera dużo miejsca. Dodatkowo wszystko, co się w niej znajduje, jest po wysunięciu doskonale widoczne. Nad umywalką warto zawiesić zgrane z nią i szafką lustro Clear. Jego rozmiar 80/100 x 44 cm oraz proste wzornictwo doskonale współgrają z umywalką i budują rytm aranżacji.

Zgrany komplet

Spójną aranżację łazienki uzupełni szafka boczna (słupek) o wymiarach 40 x 40 x 155 cm. Szafka wyposażona jest w szklane półki i wewnętrzną szufladę. Meble z kolekcji Clear dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Biały lakierowany korpus łączony jest z frontem w kolorze białym z lakierowanego MDF lub ze strukturą drewna czereśniowego wykonaną z naturalnego modyfikowanego lakierowanego forniru. Eleganckim dopełnieniem szafek są chromowane uchwyty. Zarówno szafka podumywalkowa, jak i słupek nie tylko dodają łazience szyku, ale są też bardzo trwałe – chroni je specjalna impregnacja przeciwwilgociowa.

Materiał: impregnowane płyty MDF, lakierowane (laminat lub fornir), uchwyty metalowe chromowane
Rozmiar: szafki podumywalkowe: 800/1000x400x400, słupek boczny: 400x350x1550 L/R, lustro: 800/1000x440

Data wprowadzenia na rynek polski: kwiecień 2015 r.
Okres gwarancji: 2 lata
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: tak
Dokumentacja techniczna: Deklaracja zgodności

Ravak Polska S.A.
ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn
05-285 Grodzisk Mazowiecki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający