Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Oknoplast.

Fot. Oknoplast.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:17 (aktualizacja: 26 paź 2015 14:12)

Okna Prolux

Na nowoczesny design okna składa się między innymi tzw. klamka centralna, umieszczona dokładnie na środku słupka ruchomego, będąca pierwszym w Polsce tego rodzaju rozwiązaniem.

Prolux to kolejne innowacyjne rozwiązanie Oknoplast, wyróżniające się między innymi większą powierzchnią szyby i smuklejszymi profilami PVC, dzięki czemu do pomieszczenia wpada do 22% więcej światła słonecznego. Na nowoczesny design okna składa się m.in. tzw. klamka centralna, umieszczona dokładnie na środku słupka ruchomego, będąca pierwszym w Polsce tego rodzaju rozwiązaniem.

Nowatorski system Prolux to odpowiedź na trendy we współczesnym projektowaniu budynków, w których kluczowe role odgrywają światło i przestrzeń. Okno PROLUX pomimo niższego skrzydła może być wykonywane w analogicznych wymiarach jak klasyczne okna ze skrzydłem wyższym. Dzieje się tak poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanej stali o wysokim momencie bezwładności oraz jej chronione zgłoszeniem patentowym ułożenie w przyldze skrzydła.

Data wprowadzenia na rynek polski: kwiecień 2015 r.
Okres gwarancji: 7 lat – tak jak dla pozostałych systemów, 10 lat na szczelność pakietu szybowego
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak
Dostępność na rynku: dostępne na rynku polskim i rynkach zagranicznych
Dokumentacja techniczna: Certyfikat Laboratorium Techniki Budowlanej ( LTB )
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: Prolux - najnowszy system okienny w ofercie OKNOPLAST - został nagrodzony złotym medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego podczas wiosennej edycji targów EXPO DOM w Rzeszowie

Oknoplast Sp. z o.o. 
Ochmanów 117 
32-002 Podłęże 
gm. Niepołomice

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY