Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD/Roto. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD/Roto. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2018 12:48

Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD/Roto

Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD to rozwiązanie polecane w budownictwie standardowym, energooszczędnym i pasywnym. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD

Nazwa podkategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD to rozwiązanie polecane w budownictwie standardowym, energooszczędnym i pasywnym. Okno wyposażono w podwójny system otwierania, sterowany jedną klamką typu secustic, zamontowaną na dole. System okuć obwiedniowych z czterema punktami ryglowania sprawia, że okno charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i szczelnością, a siłowniki sprężynowe, umożliwiają otwieranie okna bez większego wysiłku. W pozycji uchylnej, skrzydło okna otwiera się do kąta 45 stopni, dając użytkownikowi najwyższy komfort komunikacji z otoczeniem zewnętrznym. Natomiast pozycja wysokoosiowa pozwala na szybkie i bezkolizyjne wietrzenie pomieszczenia. Z kolei funkcja ustawienia okna w pozycji do mycia (137 stopni), umożliwia bezpieczne i wygodne utrzymanie okna w czystości. Występuje w wersji drewnianej lub PVC. Okno PVC jest wykonane w kolorze białym lub w okleinie drewnopodobnej (sosna, złoty dąb, czarny dąb, mahoń, orzech).

Okno drewniane, zabezpieczone trzema warstwami ochronnymi, występują w kolorze naturalnej sosny z widoczną strukturą drewna o słoju leżącym. Na życzenie klienta, oferujemy możliwość polakierowania w dowolnym kolorze z palety RAL. Okno może być wyposażone w energooszczędny pakiet 2- lub 3-szybowy. Posiada fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całym obwodzie i wysokości ramy okiennej. Jest to element tzw. „ciepłego montażu”, który skutecznie minimalizuje mostki termiczne występujące na styku okna z konstrukcją dachu. Integralnym elementem Termo-bloku WD jest fartuch z foli paroizolacyjnej, który gwarantuje szczelne połączenie okna z wewnętrzną folią paroizolacyjną. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic. Okno posiada dwustopniową mikrowentylację i dodatkowo może zostać wyposażone w nawiewnik standardowy lub higrosterowalny. Produkt jest dostępny w 21 rozmiarach i może być montowany w dachu o kącie nachylenia w przedziale 20-65 stopni. Okno może występować w wersji manualnej lub elektrycznej. Projektant – Roto Okna Dachowe – dział konstrukcji.

Zobacz film: 

Od kiedy na rynku: od 2010 roku

Cena produktu: od 1751,00 zł

Gwarancja produktu: 15 lat

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja: Karta techniczna, Certyfikat Sentinel Haus Institut - poświadczający bezpieczeństwo produktu dla zdrowia użytkowników , Deklaracja zgodności okno dachowe z tworzywa, Deklaracja zgodności okno dachowe z drewna, Deklaracja właściwości użytkowych

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
ul. Lubelska 104, 21-100 Lubartów
Tel. 818550522, fax. 818550528
biuro.pl@roto-frank.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ