Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Bruk-Bet.

Fot. Bruk-Bet.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:36 (aktualizacja: 22 paź 2015 16:00)

Płyty brukowe Prospect

Prospect to wielkogabarytowe płyty brukowe o grubościach 8 cm i formatach 20x20, 40x40, 40x80, 80x80 cm oraz 12 cm w rozmiarach 40x40, 40x80 i 80x80 cm.

Płyty dostępne w zestawie kombi mają delikatnie pofalowaną teksturę licową i proste krawędzie, natomiast płyty pojedyncze posiadają gładką powierzchnię licowa i mikrofazę. Dwunastocentymetrowa grubość płyt umożliwia zastosowanie wielkoformatowych elementów nie tylko na przydomowych podjazdach, ale także na nawierzchniach placów miejskich oraz w przestrzeni wokół budynków użyteczności publicznej, pozwalając na ruch kołowy ciężkich pojazdów technicznych i pożarniczych.

Płyty Prospect zabezpieczone są innowacyjnym system ochrony powierzchni Perlon. Zastosowana warstwa ochronna zapobiega powstawaniu trwałych zabrudzeń zarówno tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia, jak i pozostałych, wynikających z codziennego użytkowania nawierzchni, np. plamy smaru, oleju czy ślady po przyklejonej gumie do żucia.

Szeroka gama wzorów kolorystycznych nawierzchni: od intrygujących Color-Mix®, przez metalizowane Metalic-Color i wysublimowane płukane szlachetne grysy Multigran®, po szlifowane i delikatnie śrutowane powierzchnie Rustical® i Terazzo-Rustical®, oferuje możliwość zaprojektowania pięknej i trwałej nawierzchni wokół domu oraz w miejscach użyteczności publicznej.

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec 2015 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność na rynku: firmowe Biura Sprzedaży Bruk-Bet i dystrybutorzy na terenie Polski

Bruk-Bet Sp. z o.o.
Nieciecza 199
33-240 Żabno

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY