Fot. Bruk-Bet.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Bruk-Bet.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:36

Płyty brukowe Prospect

Prospect to wielkogabarytowe płyty brukowe o grubościach 8 cm i formatach 20x20, 40x40, 40x80, 80x80 cm oraz 12 cm w rozmiarach 40x40, 40x80 i 80x80 cm.

Płyty dostępne w zestawie kombi mają delikatnie pofalowaną teksturę licową i proste krawędzie, natomiast płyty pojedyncze posiadają gładką powierzchnię licowa i mikrofazę. Dwunastocentymetrowa grubość płyt umożliwia zastosowanie wielkoformatowych elementów nie tylko na przydomowych podjazdach, ale także na nawierzchniach placów miejskich oraz w przestrzeni wokół budynków użyteczności publicznej, pozwalając na ruch kołowy ciężkich pojazdów technicznych i pożarniczych.

Płyty Prospect zabezpieczone są innowacyjnym system ochrony powierzchni Perlon. Zastosowana warstwa ochronna zapobiega powstawaniu trwałych zabrudzeń zarówno tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia, jak i pozostałych, wynikających z codziennego użytkowania nawierzchni, np. plamy smaru, oleju czy ślady po przyklejonej gumie do żucia.

Szeroka gama wzorów kolorystycznych nawierzchni: od intrygujących Color-Mix®, przez metalizowane Metalic-Color i wysublimowane płukane szlachetne grysy Multigran®, po szlifowane i delikatnie śrutowane powierzchnie Rustical® i Terazzo-Rustical®, oferuje możliwość zaprojektowania pięknej i trwałej nawierzchni wokół domu oraz w miejscach użyteczności publicznej.

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec 2015 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność na rynku: firmowe Biura Sprzedaży Bruk-Bet i dystrybutorzy na terenie Polski

Bruk-Bet Sp. z o.o.
Nieciecza 199
33-240 Żabno

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający