Fot. Klafs.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Klafs.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 13:34

Sauna ogrodowa Torni

Przyjemna rozkosz we własnym ogrodzie – z nową sauną ogrodową Torni marki Klafs.

Lato to czas, w którym życie przenosi się na zewnątrz i do późnych godzin wieczornych można delektować się własnym ogrodem i poczuć się prawie, jak na urlopie. To bezcenne momenty pełne radości z życia, w których pośpiech i całodniowy stres szybko znikają. Momenty, które stają się teraz jeszcze cenniejsze i odprężające – dzięki nowej saunie ogrodowej Torni od Klafs, lidera pośród producentów saun i urządzeń SPA. To właśnie w gorące i wilgotne letnie dni, charakterystyczne w naszych szerokościach geograficznych, kąpiel w saunie wpływa pozytywnie na następujące po niej ochłodzenie, szczególnie orzeźwiając. Przede wszystkim, kiedy sauna tak, jak sauna Torni, otrzymała odświeżony wygląd.

Idea powstania modelu Torni jest łatwa do opisania: rustykalne kabiny saunowe istnieją od dawna, Torni wykracza w przyszłość. Podobnie jak sauna Talo, która od kilku lat odnosi sukces na rynku, także Torni bazuje na modułowym systemie, który można konstruować według własnych upodobań. Nowa sauna ogrodowa Torni znajduje zastosowanie przede wszystkim w publicznych ogrodach, gdzie idealnie wpisze się w każdą przestrzeń. Doskonale przemyślaną i całkowicie odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję, poddano dodatkowej izolacji, aby do minimum ograniczyć straty energii.

Torni ma równie duże możliwości jeśli chodzi o rozmiar: głębokość i szerokość kabiny można zwiększać w zakresie przyjętego systemu siatki, dopasowując je do własnych wyobrażeń i wielkości swojego ogrodu. Aby Torni współgrała z ogrodami zaaranżowanymi w różny sposób, projektanci postawili zarówno na naturalną, wytrzymałą, jak i ponadczasową formę wykończenia zewnętrznego: poziomo ułożone, wąskie, profilowane listwy ze świerku skandynawskiego.

Bryła Torni jest dwuelementowa: Po wejściu przez drzwi z całkowicie przezroczystego szkła wkraczamy w przedsionek oferujący wystarczająco dużo miejsca, aby się przebrać. Z przedsionka przez kolejne przeszklone drzwi przechodzi się do właściwego pomieszczenia- sauny. Ściany obu wnętrz zostały wyłożone klasycznymi profilowanymi deskami Softline z drewna wysokiej jakości - jodły kanadyjskiej Hemlock. 

Kąpiele saunowe we własnym ogrodzie to szczególne przeżycie – w otoczeniu naturalnej atmosfery, możecie Państwo odkrywać swój ogród o każdej porze roku zupełnie na nowo. W tym właśnie celu, sauna Torni została wyposażona w przestronne panoramiczne okno, które wzmacnia wrażenie rozpostartych szklanych drzwi i umożliwia podziwianie niezakłóconych niczym widoków. Przez zastosowanie przeszkleń, do wnętrza wpada dużo naturalnego, słonecznego światła.

Wiele przekonujących detali, które jednoznacznie wskazują: Rustykalne kabiny saunowe istnieją od dawna, ale Torni swoją formą i designem wykracza w przyszłość. Zrelaksujcie się Państwo we własnym ogrodzie jeszcze bardziej – z sauną Torni, nową propozycją saun ogrodowych marki Klafs. 

Klafs Sp. z o.o.
Bagatelka 2
62-320 Miłosław
tel. 61 438 39 20
info@klafs.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny