Scandi Slim - duże, okrągłe lustro w cienkiej ramce/GieraDesign. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Scandi Slim - duże, okrągłe lustro w cienkiej ramce/GieraDesign. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 13:52

Scandi Slim - duże, okrągłe lustro w cienkiej ramce/GieraDesign

Duże okrągłe lustro w cienkiej ramce (tylko 12 mm szerokości). Minimalistyczna ponadczasowa forma sprawia że lustro jest uniwersalne - pasuje do wnętrz w różnych stylach, zarówno nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich, industrialnych czy eklektycznych. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Scandi Slim - okrągłe lustro w cienkiej ramce w bardzo dużych rozmiarach

Nazwa kategorii: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: 

Duże okrągłe lustro w cienkiej ramce (tylko 12 mm szerokości). Minimalistyczna ponadczasowa forma sprawia że lustro jest uniwersalne - pasuje do wszystkich wnętrz w różnych stylach, zarówno nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich, industrialnych czy eklektycznych. Okrągłe lustro o średnicy 150 cm, lub większej, w każdym wnętrzu zrobi „efekt wow". No i każdy przejrzy się w nim od stóp do głów. Mniejsze średnice doskonale sprawdzą się nad komodą. Lustra Scandi w metalizowanych ramach świetnie dopełniają modne złote lub miedziane dodatki.  

Lustro wyróżnia się bardzo wysoką jakością wykonania, użytych materiałów, modną kolorystyką (m.in. metaliczna miedź i złoto) oraz bardzo dużym zakresem dostępnych średnic. Opracowaliśmy sposób produkcji i bezpiecznej dostawy luster w bardzo dużych średnicach. Do stałej oferty weszły lustra aż do fi 150 cm, a na zamówienie możemy wykonać jeszcze większe. 

Rama wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej twardym dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Krawędzie ramy są prostokątne, bez zaoblenia. W nią wklejone jest lustro o wysokim połysku. Z tyłu zamontowane są wieszaki do montażu na hakach, po zamontowaniu lustro nie odstaje od ściany. Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, chroniącym je przed korozyjnym działaniem wilgoci, dzięki czemu lustro nadaje się również do łazienki.

Parametry: 

Dostępne kolory: czarny, złoty i miedziany

Średnice dostępne w standardzie: fi 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140 i 150 cm. 


Szerokość ramki: 12 mm Głębokość ramki: 18 mm Krawędzie lustra są szlifowane i polerowane na wysokim połysk. Grubość lustra: 4 do 5 mm w zależności od średnicy.

Przy średnicach od 70 cm stosujemy lustro w wersji SAFE z umieszczoną z tyłu folią ochronną zapewniająca bezpieczeństwo (zgodnie z normą EN12600).

Od kiedy na rynku: luty 2018

Cena produktu: od 568,29 zł netto (w zależności od średnicy i koloru)

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy, dostępny jest 5 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.gieradesign.pl, w dobrych salonach wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski (np. Salony Hoff, Terrano, Accero) oraz inne współpracujące z nami sklepy internetowe.

Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta materiałowa.

GieraDesign - Podmiot odpowiedzialny: GierArt Michał Giera
Al. Jana Pawła II 41B 05-250 Radzymin
Telefon/Fax: 690008171
kontakt@gieradesign.pl
www.gieradesign.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ