Sigma - bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym/Valvex. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
Sigma - bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym/Valvex. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2018 12:00

Sigma - bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym/Valvex

Bateria umywalkowa SIGMA wyposażona została w system SAVE MONEY, który redukuje przepływ aż do 4,5 l/min niezależnie od ciśnienia wody, tym samym maksymalnie ograniczając jej zużycie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: SIGMA Bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Bateria umywalkowa SIGMA wyposażona została w system SAVE MONEY, który redukuje przepływ aż do 4,5 l/min niezależnie od ciśnienia wody, tym samym maksymalnie ograniczając jej zużycie. Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza rachunki, gwarantując komfort codziennego użytkowania. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości. Dzięki ruchomemu dyskowi perlatora, bateria pasuje do umywalek zarówno małych jak i średnich. Perlator zintegrowany z wylewką nadaje baterii lekkości i nowoczesnego designu. Do stosowania w instalacjach zimnej i ciepłej wody w budynkach. Materiał wykorzystany do produkcji baterii SIGMA, to mosiądz pokryty warstwą chromu. Wymiary: wysokość – 137 mm; długość wylewki – 117 mm. Klasa przepływu: Z. Zalecane ciśnienie robocze: 0,1-0,5 MPa. Temperatura maksymalna: 90°C.

Od kiedy na rynku: 2018 r.
Cena produktu: 199 zł
Gwarancja produktu: 25 lat
Pogwarancja: 48 godzin
Dostępność na rynku: Dostępny
Dokumentacja: Atest higieniczny, karta katalogowa, Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych

Valvex S.A.
ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów
tel. 18 26 93 220, fax. (+48) 18 26 93 211
email: valvex@valvex.com
www.valvex.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ