System alarmowy Somfy One/Somfy. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019

Zobacz galerię [6 zdjęć]

System alarmowy Somfy One/Somfy. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2018 16:45

System alarmowy Somfy One/Somfy

Somfy One - kamera, czujnik ruchu i syrena alarmowa w jednym – do monitorowania domu o każdej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu:  Somfy One

Nazwa kategorii: Nowoczesne technologie

Opis produktu: Somfy One - kamera, czujnik ruchu i syrena alarmowa w jednym – do monitorowania domu o każdej porze i z dowolnego miejsca na świecie. To inteligentny i mobilny system alarmowy all-in-one, sterowany za pomocą intuicyjnej aplikacji Somfy Protect. Identyfikuje niebezpieczeństwo, uruchamia alarm w przypadku zagrożenia, by na końcu nagrać film ze zdarzenia. Równolegle użytkownik otrzymuje powiadomienie o sytuacji bezpośrednio na swój smartfon. Somfy One posiada mikrofon i głośnik, dzięki którym możemy słuchać i być słyszanym, nawet gdy jesteśmy poza domem, a automatyczna przesłona obiektywu kamery chroni naszą prywatność. Somfy One możemy skonfigurować w krótkim czasie i zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa jak w przypadku tradycyjnych systemów monitoringu.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DO ZABEZPIECZENIA DOMU

• Aktywacja alarmu jednym kliknięciem w aplikacji Somfy Protect.
• Stały kontakt z domem i możliwość obserwacji dzięki najlepszej w swojej klasie kamerze szerokokątnej o rozdzielczości Full HD z funkcją widzenia nocnego i 8-krotnym zoomem.
• Wbudowana syrena emitująca dźwięk o natężeniu 90+dB.
• Zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji do wykrywania zagrożeń (podczerwień i analiza obrazu), które wykluczają ryzyko fałszywych alarmów.
• Wykrywanie dymu – uruchomienie alarmu i powiadomienie użytkownika o zaistniałym niebezpieczeństwie.
• Alerty o zagrożeniu przesyłane natychmiast po wykryciu niebezpieczeństwa na smartfon użytkownika.
• Darmowy zapis nagrań wideo (10 sek.) w przypadku wykrycia obecności intruza.
• Bezpieczeństwo danych i przechowywanie nagrań wideo w chmurze – zabezpieczone przed usunięciem przez osoby nieuprawnione.
• Funkcja antysabotażowa – powiadomienie użytkownika o każdej próbie przestawienia urządzenia.

PRYWATNOŚĆ

Somfy One posiada zautomatyzowaną przesłonę obiektywu, która zamyka się automatycznie, gdy wracasz do domu i otwiera się, gdy aktywujesz alarm. Wszystko to dzięki możliwości dostosowania ustawień do swoich potrzeb w darmowej, intuicyjnej aplikacji Somfy Protect.

SMART AKTYWACJA

Łatwa instalacja i wygodne użytkowanie to podstawowe cechy Somfy One. Dzięki funkcji smart aktywacji otrzymasz przypomnienie o włączeniu alarmu, gdy wyjdziesz z domu.

DOPASOWANY DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Somfy One może strzec bezpieczeństwa każdego domu, również tego, w którym przebywają zwierzęta. W aplikacji Somfy Protect w kilka chwil możemy dostosować czułość detekcji do obecności naszych małych ulubieńców. Dzięki wykrywaniu selektywnemu można określić, które obszary mają być chronione, a które ignorowane.

DESIGN

Niewielki rozmiar, elastyczne możliwości aranżacyjne, najwyższa jakość materiałów – wyjątkowy design urządzenia z pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ