Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Jura.

Fot. Jura.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:45 (aktualizacja: 22 paź 2015 15:57)

Urządzenie do spieniania mleka Jura

Urządzenie to pozwoli szybko i w prosty sposób przygotować doskonałą piankę mleczną do Twoich specjałów, niezależnie czy potrzebujesz zimnej pianki do drinków na bazie czekolady, czy chcesz przygotować gorące latte frio.

Perfekcyjna mleczna pianka w mgnieniu oka - urządzenie to pozwoli szybko i w prosty sposób przygotować doskonałą piankę mleczną do Twoich specjałów, niezależnie czy potrzebujesz zimnej pianki do drinków na bazie czekolady, czy chcesz przygotować gorące latte frio. Zaprojektowany zgodnie z kierunkiem wzorniczym Jura stanowi idealne uzupełnienie dla ekspresu do kawy i stanowi nieodzowną pomoc dla wszystkich miłośników kawowych specjałów. Niezwykle łatwy w obsłudze. Za pomocą jednego przycisku przygotuje zimną, ciepłą lub gorącą piankę w mgnieniu oka.

Chłodna, ciepła lub gorąca pianka mleczna - niezwykle cichy silnik elektryczny wprowadza w ruch wirniczek - nie wchodząc w bezpośredni kontakt z mlekiem. Wirniczek w mgnieniu oka zamienia mleko w gładką, lekką jak piórko piankę mleczną. W zależności od potrzeb pianka może być chłodna, ciepła lub gorąca. Jeśli potrzebujemy ciepłego mleka - otrzymamy je wymieniając wirniczek na nasadkę, która dodatkowo zabezpiecza mleko przed przypaleniem.

Łatwa obsługa – za naciśnięciem jednego przycisku - aby wybrać chłodną, ciepłą lub gorącą piankę, jedyne co musimy zrobić to nacisnąć przycisk - jeden, dwa lub trzy razy. Czytelne piktogramy znajdujące się na wyświetlaczu wskazują dokonany przez nas wybór. Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości - dzbanek, do którego wlewamy mleko można całkowicie zanurzać w wodzie.

Kompaktowy design - praktyczna konstrukcja stacji bazowej pozwala na wygodne przechowywanie dodatkowych wirniczków oraz posiada specjalne wgłębienie na ukrycie części kabla zasilającego.

Nieograniczona możliwość kreacji mlecznych specjałów - w przygotowaniu nawet najbardziej wymyślnych specjałów kawowych z dodatkiem mleka, czy pianki mlecznej jedynym ograniczeniem staje się tylko nasza wyobraźnia. Użytkownik może wymyślać własne receptury, a także czerpać inspiracje z gotowych przepisów. Od latte macchiato po gorącą, a nawet zimną czekoladę, urządzenie do spieniania mleka Jura za każdym razem perfekcyjnie wykreuje efekt w filiżance.

Data wprowadzenia na rynek polski: wiosna 2013 r.

Okres gwarancji: 25 miesięcy

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: w okresie gwarancji serwis DOO-TO-DOOR. Serwis Centralny w Warszawie: Hospitality Center, ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa. Stałe wsparcie techniczne (przed i posprzedażowe) telefoniczne i mailowe dla użytkownika

Dostępność na rynku: wiosna 2013 r.

Dokumentacja techniczna: deklaracja zgodności EG/CE/CE. Certyfikat TÜV Rheinland w zakresie higieny. Certyfikat TÜV Rheinland  w zakresie intuicyjnej obsługi

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: 

1. lipiec 2015 – redakcja renomowanego niemieckiego czasopisma ETM MAGAZINE poddała testom 20 różnych modeli urządzeń służących do spieniania mleka. Urządzenie do spienia mleka JURA otrzymało najwyższą ocenę "bardzo dobry" i tym samym zostało zwycięzcą testu na przygotowanie perfekcyjnej pianki mlecznej. W numerze 7/2015 magazynu krytyczne jury oceniało urządzenia poddając je wnikliwym badaniom i testom. Testerzy byli pod wrażeniem różnorodnych cech spieniacza JURA. Poddawany pracy i ocenie przygotowywanej pianki sukcesywnie zbierał punkty dochodząc do imponującego wyniku 92,4% - i oferując na koniec testów "najbardziej kremową, gładką, jedwabistą, lekką jak piórko piankę mleczną".

Jura Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 366
02-819 Warszawa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY