Fot. Jura.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Jura.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:45

Urządzenie do spieniania mleka Jura

Urządzenie to pozwoli szybko i w prosty sposób przygotować doskonałą piankę mleczną do Twoich specjałów, niezależnie czy potrzebujesz zimnej pianki do drinków na bazie czekolady, czy chcesz przygotować gorące latte frio.

Perfekcyjna mleczna pianka w mgnieniu oka - urządzenie to pozwoli szybko i w prosty sposób przygotować doskonałą piankę mleczną do Twoich specjałów, niezależnie czy potrzebujesz zimnej pianki do drinków na bazie czekolady, czy chcesz przygotować gorące latte frio. Zaprojektowany zgodnie z kierunkiem wzorniczym Jura stanowi idealne uzupełnienie dla ekspresu do kawy i stanowi nieodzowną pomoc dla wszystkich miłośników kawowych specjałów. Niezwykle łatwy w obsłudze. Za pomocą jednego przycisku przygotuje zimną, ciepłą lub gorącą piankę w mgnieniu oka.

Chłodna, ciepła lub gorąca pianka mleczna - niezwykle cichy silnik elektryczny wprowadza w ruch wirniczek - nie wchodząc w bezpośredni kontakt z mlekiem. Wirniczek w mgnieniu oka zamienia mleko w gładką, lekką jak piórko piankę mleczną. W zależności od potrzeb pianka może być chłodna, ciepła lub gorąca. Jeśli potrzebujemy ciepłego mleka - otrzymamy je wymieniając wirniczek na nasadkę, która dodatkowo zabezpiecza mleko przed przypaleniem.

Łatwa obsługa – za naciśnięciem jednego przycisku - aby wybrać chłodną, ciepłą lub gorącą piankę, jedyne co musimy zrobić to nacisnąć przycisk - jeden, dwa lub trzy razy. Czytelne piktogramy znajdujące się na wyświetlaczu wskazują dokonany przez nas wybór. Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości - dzbanek, do którego wlewamy mleko można całkowicie zanurzać w wodzie.

Kompaktowy design - praktyczna konstrukcja stacji bazowej pozwala na wygodne przechowywanie dodatkowych wirniczków oraz posiada specjalne wgłębienie na ukrycie części kabla zasilającego.

Nieograniczona możliwość kreacji mlecznych specjałów - w przygotowaniu nawet najbardziej wymyślnych specjałów kawowych z dodatkiem mleka, czy pianki mlecznej jedynym ograniczeniem staje się tylko nasza wyobraźnia. Użytkownik może wymyślać własne receptury, a także czerpać inspiracje z gotowych przepisów. Od latte macchiato po gorącą, a nawet zimną czekoladę, urządzenie do spieniania mleka Jura za każdym razem perfekcyjnie wykreuje efekt w filiżance.

Data wprowadzenia na rynek polski: wiosna 2013 r.

Okres gwarancji: 25 miesięcy

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: w okresie gwarancji serwis DOO-TO-DOOR. Serwis Centralny w Warszawie: Hospitality Center, ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa. Stałe wsparcie techniczne (przed i posprzedażowe) telefoniczne i mailowe dla użytkownika

Dostępność na rynku: wiosna 2013 r.

Dokumentacja techniczna: deklaracja zgodności EG/CE/CE. Certyfikat TÜV Rheinland w zakresie higieny. Certyfikat TÜV Rheinland  w zakresie intuicyjnej obsługi

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: 

1. lipiec 2015 – redakcja renomowanego niemieckiego czasopisma ETM MAGAZINE poddała testom 20 różnych modeli urządzeń służących do spieniania mleka. Urządzenie do spienia mleka JURA otrzymało najwyższą ocenę "bardzo dobry" i tym samym zostało zwycięzcą testu na przygotowanie perfekcyjnej pianki mlecznej. W numerze 7/2015 magazynu krytyczne jury oceniało urządzenia poddając je wnikliwym badaniom i testom. Testerzy byli pod wrażeniem różnorodnych cech spieniacza JURA. Poddawany pracy i ocenie przygotowywanej pianki sukcesywnie zbierał punkty dochodząc do imponującego wyniku 92,4% - i oferując na koniec testów "najbardziej kremową, gładką, jedwabistą, lekką jak piórko piankę mleczną".

Jura Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 366
02-819 Warszawa

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający