Fot. Ravak.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Ravak.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:20

Wanna Freedom O

Luksus i elegancja. Wanna Freedom O jest zaprojektowana dla tych, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesny design.

Nowocześnie zaprojektowana wanna wolno stojąca Freedom O zachwyca opływową formą i oszczędnością zdobienia znakomicie wpisując się w nowoczesny trend minimalizmu. Zaokrąglone kształty wzbudzają poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają odprężenie. Wzornictwo i rozmiar wanny Freedom O, a także dopasowana do niej bateria podłogowa, dopracowane są w każdym calu, tak aby komfort i swoboda kąpieli nie były jakkolwiek ograniczone. Dzięki odpowiedniej wielkości wanny i idealnej symetrii, możliwy jest w niej również relaks we dwoje.

Projektant wanny Freedom O chciał, aby nic nie zakłócało wygody i łatwości korzystania z niej. Z tego względu wanna zbudowana jest z akrylu. Materiał ten oprócz trwałości, lekkości i prostego montażu, długo utrzymuje temperaturę oraz gwarantuje łatwość utrzymania w czystości, ponieważ zapobiega przywieraniu kamienia i zabrudzeń.

Owalny kształt wanny pozwala na jej ustawienie w dowolnym miejscu łazienki, również wzdłuż ściany. Wanna ustawiona na środku łazienki zdominuje przestrzeń, ale jej charakter wydobędzie piękno pozostałych elementów wnętrza.

Z myślą o wymagających klientach, wanna Freedom O, podobnie jak inne wanny akrylowe RAVAK objęta jest dożywotnia gwarancją. Materiał: akryl. Rozmiar wanny: 169x80

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014 r.
Okres gwarancji: 10 lat (obecnie wanna jest objęta programem Dożywotniej Gwarancji RAVAK)
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: tak
Dokumentacja techniczna: Deklaracja właściwości użytkowych, Certyfikat TϋV nr 06.539.791

Ravak Polska S.A.
ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn
05-285 Grodzisk Mazowiecki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny