Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Ravak.

Fot. Ravak.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 14:20 (aktualizacja: 24 paź 2015 18:58)

Wanna Freedom O

Luksus i elegancja. Wanna Freedom O jest zaprojektowana dla tych, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesny design.

Nowocześnie zaprojektowana wanna wolno stojąca Freedom O zachwyca opływową formą i oszczędnością zdobienia znakomicie wpisując się w nowoczesny trend minimalizmu. Zaokrąglone kształty wzbudzają poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają odprężenie. Wzornictwo i rozmiar wanny Freedom O, a także dopasowana do niej bateria podłogowa, dopracowane są w każdym calu, tak aby komfort i swoboda kąpieli nie były jakkolwiek ograniczone. Dzięki odpowiedniej wielkości wanny i idealnej symetrii, możliwy jest w niej również relaks we dwoje.

Projektant wanny Freedom O chciał, aby nic nie zakłócało wygody i łatwości korzystania z niej. Z tego względu wanna zbudowana jest z akrylu. Materiał ten oprócz trwałości, lekkości i prostego montażu, długo utrzymuje temperaturę oraz gwarantuje łatwość utrzymania w czystości, ponieważ zapobiega przywieraniu kamienia i zabrudzeń.

Owalny kształt wanny pozwala na jej ustawienie w dowolnym miejscu łazienki, również wzdłuż ściany. Wanna ustawiona na środku łazienki zdominuje przestrzeń, ale jej charakter wydobędzie piękno pozostałych elementów wnętrza.

Z myślą o wymagających klientach, wanna Freedom O, podobnie jak inne wanny akrylowe RAVAK objęta jest dożywotnia gwarancją. Materiał: akryl. Rozmiar wanny: 169x80

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014 r.
Okres gwarancji: 10 lat (obecnie wanna jest objęta programem Dożywotniej Gwarancji RAVAK)
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: tak
Dokumentacja techniczna: Deklaracja właściwości użytkowych, Certyfikat TϋV nr 06.539.791

Ravak Polska S.A.
ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn
05-285 Grodzisk Mazowiecki

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY