Z6 Diamond Black/JURA. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Z6 Diamond Black/JURA. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 paź 2018 12:28

Z6 Diamond Black/JURA

Najwyższy, najbardziej zaawansowany technologicznie, wykonany z najwyższą starannością i szwajcarską precyzją model w ofercie ekspresów do kawy JURA do użytku domowego. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: JURA Z6 Diamond Black

Nazwa kategorii: AGD

Opis produktu: Najwyższy, najbardziej zaawansowany technologicznie, wykonany z najwyższą starannością i szwajcarską precyzją model w ofercie ekspresów do kawy JURA do użytku domowego. Ekspres nie tylko zadowoli najbardziej wymagających koneserów kawy, ale również zapewni niezapomniane wrażenia wizualne. Projekt doskonały, w którym czarna, matowa i przyjemna w dotyku obudowa łączy się z frontem w kolorze lśniącej czerni. Głębia czerni została uzyskana poprzez nałożenie specjalnie wybarwianego szkła akrylowego, które jest bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Całości projektu dopełnia karbowany, podświetlany zbiornik na wodę i chromowane detale. Najwyższą jakość krótkich specjałów kawowych, takich jak ristretto i espresso gwarantuje pionierska innowacja: Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®). Specjały z dodatkiem mleka i pianki mlecznej, dzięki technologii gładkiej pianki, jakością dorównują specjałom oferowanym przez najlepsze kawiarnie.

Aby zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania ekspres został wyposażony w sztuczną inteligencję, która dostosuje ekran startowy do preferencji i wymagań użytkownika bez zbędnego dodatkowego programowania. Najwyższą jakość higieny zapewniają automatyczne programy konserwacyjne, w tym innowacyjny automatyczny program czyszczenia systemu mlecznego – za naciśnięciem jednego przycisku. Dodatkowymi innowacjami sprawiającymi, że obcowanie z ekspresem Z6 to czysta przyjemność są: Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra CLARIS Smart , personalizacja i kopiowanie produktów oraz możliwość obsługi ekspresu przy użyciu aplikacji J.O.E.® za pomocą transmitera Smart Connect.

Od kiedy na rynku: X 2018

Cena produktu: 8934,96 zł

Gwarancja produktu: 25 miesięcy DOOR-TO-DOOR

Pogwarancja: Szwajcarski serwis centralny w Warszawie - czas naprawy 3-5 dni roboczych.
Dostępność na rynku X 2018

Dokumentacja: Nagrody,opinie,rekomend. Brak - nowość 2018 

JURA Poland
02-819 Warszawa, ul. Puławska 366
tel. 022 1234 301
info@pl.jura.com
www.pl.jura.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ