Fot. Anwis.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Anwis.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 12:45

Żaluzja aluminiowa 50 mm Anwis

Żaluzje poziome są najbardziej uniwersalnymi spośród wszystkich osłon wewnętrznych.

Dowolne regulowanie kąta nachylenia lameli pozwala precyzyjnie dawkować przenikające z zewnątrz światło naturalne bez konieczności podnoszenia i opuszczania żaluzji. W ten sposób chronią one pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, jednocześnie umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza. Pozwalają ukryć wnętrze przed osobami postronnymi i zapewnić mieszkańcom prywatność bez konieczności całkowitego lub częściowego zaciemnienia okna.

Lamele o tej szerokości idealnie prezentują się w dużych przeszkleniach, często sięgających od podłogi do sufitu

We wszystkich kolorach tęczy

Żaluzje aluminiowe jednoznacznie kojarzą się z kolorem srebrnym, a drewniane – naturalnym ciemnym bądź jasnym brązem. Firma Anwis oferuje tego rodzaju osłony w szerokiej gamie barw. Lamele z aluminium są teraz dostępne w nowej kolekcji obejmującej ponad 100 kolorów. Mogą mieć już nie tylko wiele odcieni szarego (od srebrnego po antracytowy), ale także niebieskiego, brązowego, zielonego, różowego, fioletowego, żółtego, a także kolor biały i czarny. Do wyboru jest też kilka doskonałych imitacji naturalnego drewna.

Do koloru lamel oraz taśm dostosowane są kolory sznurka oraz detali. Ponadto sami możemy zadecydować, z której strony będzie znajdowało się sterowanie. W żaluzjach poziomych można zastosować drabinkę taśmową, która jest dostępna w różnych barwach. Wraz z kolorami lameli lub taśm daje wiele różnych kombinacji. Niezależnie od tego, czy wnętrze jest urządzone w stylu rustykalnym, nowoczesnym czy klasycznym, żaluzje poziome ANWIS uda się idealnie dopasować do aranżacji. Jedyne, co jeszcze można dodać to wykonywanie żaluzji w pełni na wymiar.

Regulacja temperatury

Żaluzje poziome są najlepszym spośród wszystkich przesłon wewnętrznych zabezpieczeniem przeciwsłonecznym. Aluminium dobrze odbija promieniowanie, zapobiegając nagrzewaniu się wnętrz. Latem zasłonięte żaluzje pozwalają obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o kilka stopni.

Montaż

Żaluzje aluminiowe 50 mm można montować na listwie przyszybowej w świetle okna, do ściany lub sufitu. O tym, który ze sposobów montażu będzie najkorzystniejszy, decyduje wielkość okna i sposób jego otwierania.

Żaluzje aluminiowe z lamelami o szerokości 50 mm zwykle montuje się nad wnęką okienną, mocując rynnę górną do ściany lub sufitu. W dekoracyjnych żaluzjach może być dodatkowo osłaniana maskownicą aluminiową lub drewnianą.

Parametry techniczne produktu: min. szerokość [mm] 400, max szerokość [mm] 3600, max wysokość [mm] 4000, max powierzchnia m2

Główne zalety żaluzji poziomych wewnętrznych:
– ochrona wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem oraz promieniami UV,
– umożliwienie swobodnej cyrkulacji powietrza,
– precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji,
– wysoka jakość zastosowanych materiałów, gwarantująca długotrwałe użytkowanie produktu,
– umożliwienie harmonijnego zestawienia z zasłonami,
– funkcjonalność i komfort obsługi.

Połączenie taśmy aluminiowej z drewnianymi elementami wykończeniowymi oraz szeroki wybór detali, daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, lamele o szerokości 50 mm dostępne w bogatej kolorystyce RAL, ochrona wnętrza przed nagrzaniem oraz działaniem promieni UV.

Data wprowadzenia na rynek polski: II kwartał 2013 r.
Okres gwarancji: 36 miesięcy
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: nieodpłatnie w okresie gwarancji, po upływie okresu gwarancji, serwis pogwarancyjny realizowany odpłatnie
Dokumentacja techniczna: Atest higieniczny nr_196/322/211/2015
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: firma Anwis przywiązuje ogromną uwagę nie tylko do wykonania finalnego produktu,ale i każdego detalu. Dzięki temu może zaoferować wysoki poziom wyrobów potwierdzony przez normę ISO 9001:2008 oraz przyznane atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Anwis Sp. z o.o.
ul. Smocza 16/18
87-800 Włocławek

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny