Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Anwis.

Fot. Anwis.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 12:45

Żaluzja aluminiowa 50 mm Anwis

Żaluzje poziome są najbardziej uniwersalnymi spośród wszystkich osłon wewnętrznych.

Dowolne regulowanie kąta nachylenia lameli pozwala precyzyjnie dawkować przenikające z zewnątrz światło naturalne bez konieczności podnoszenia i opuszczania żaluzji. W ten sposób chronią one pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, jednocześnie umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza. Pozwalają ukryć wnętrze przed osobami postronnymi i zapewnić mieszkańcom prywatność bez konieczności całkowitego lub częściowego zaciemnienia okna.

Lamele o tej szerokości idealnie prezentują się w dużych przeszkleniach, często sięgających od podłogi do sufitu

We wszystkich kolorach tęczy

Żaluzje aluminiowe jednoznacznie kojarzą się z kolorem srebrnym, a drewniane – naturalnym ciemnym bądź jasnym brązem. Firma Anwis oferuje tego rodzaju osłony w szerokiej gamie barw. Lamele z aluminium są teraz dostępne w nowej kolekcji obejmującej ponad 100 kolorów. Mogą mieć już nie tylko wiele odcieni szarego (od srebrnego po antracytowy), ale także niebieskiego, brązowego, zielonego, różowego, fioletowego, żółtego, a także kolor biały i czarny. Do wyboru jest też kilka doskonałych imitacji naturalnego drewna.

Do koloru lamel oraz taśm dostosowane są kolory sznurka oraz detali. Ponadto sami możemy zadecydować, z której strony będzie znajdowało się sterowanie. W żaluzjach poziomych można zastosować drabinkę taśmową, która jest dostępna w różnych barwach. Wraz z kolorami lameli lub taśm daje wiele różnych kombinacji. Niezależnie od tego, czy wnętrze jest urządzone w stylu rustykalnym, nowoczesnym czy klasycznym, żaluzje poziome ANWIS uda się idealnie dopasować do aranżacji. Jedyne, co jeszcze można dodać to wykonywanie żaluzji w pełni na wymiar.

Regulacja temperatury

Żaluzje poziome są najlepszym spośród wszystkich przesłon wewnętrznych zabezpieczeniem przeciwsłonecznym. Aluminium dobrze odbija promieniowanie, zapobiegając nagrzewaniu się wnętrz. Latem zasłonięte żaluzje pozwalają obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o kilka stopni.

Montaż

Żaluzje aluminiowe 50 mm można montować na listwie przyszybowej w świetle okna, do ściany lub sufitu. O tym, który ze sposobów montażu będzie najkorzystniejszy, decyduje wielkość okna i sposób jego otwierania.

Żaluzje aluminiowe z lamelami o szerokości 50 mm zwykle montuje się nad wnęką okienną, mocując rynnę górną do ściany lub sufitu. W dekoracyjnych żaluzjach może być dodatkowo osłaniana maskownicą aluminiową lub drewnianą.

Parametry techniczne produktu: min. szerokość [mm] 400, max szerokość [mm] 3600, max wysokość [mm] 4000, max powierzchnia m2

Główne zalety żaluzji poziomych wewnętrznych:
– ochrona wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem oraz promieniami UV,
– umożliwienie swobodnej cyrkulacji powietrza,
– precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji,
– wysoka jakość zastosowanych materiałów, gwarantująca długotrwałe użytkowanie produktu,
– umożliwienie harmonijnego zestawienia z zasłonami,
– funkcjonalność i komfort obsługi.

Połączenie taśmy aluminiowej z drewnianymi elementami wykończeniowymi oraz szeroki wybór detali, daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, lamele o szerokości 50 mm dostępne w bogatej kolorystyce RAL, ochrona wnętrza przed nagrzaniem oraz działaniem promieni UV.

Data wprowadzenia na rynek polski: II kwartał 2013 r.
Okres gwarancji: 36 miesięcy
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: nieodpłatnie w okresie gwarancji, po upływie okresu gwarancji, serwis pogwarancyjny realizowany odpłatnie
Dokumentacja techniczna: Atest higieniczny nr_196/322/211/2015
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: firma Anwis przywiązuje ogromną uwagę nie tylko do wykonania finalnego produktu,ale i każdego detalu. Dzięki temu może zaoferować wysoki poziom wyrobów potwierdzony przez normę ISO 9001:2008 oraz przyznane atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Anwis Sp. z o.o.
ul. Smocza 16/18
87-800 Włocławek

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY