Fot. COMITOR

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. COMITOR
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 14:54

Zlewozmywak Blanco Subline 500-IF SteelFrame

Blanco Subline 500-IF SteelFrame – innowacyjny zlewozmywak, który w niezwykły sposób łączy w sobie estetykę, funkcjonalność i indywidualizm.

To wyjątkowe połączenie dwóch materiałów: kamienno-jedwabistego kompozytu SILGRANIT® PuraDur® i eleganckiej stali szlachetnej. Stanowi doskonały wybór dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do zachowania harmonii pomiędzy stalowym obramowaniem a eleganckimi, ceramicznymi płytami grzewczymi, piekarnikami i pozostałymi elementami wyposażenia kuchni. Delikatna, płaska krawędź IF ze stali szlachetnej jest modnym i eleganckim akcentem, nadaje zlewozmywakowi wygląd montowanego na równi z blatem. Obszerna komora o prostym kształcie umożliwia efektywne i komfortowe wykonywanie prac kuchennych.

Akcesoria, takie jak nowoczesna deska do krojenia z drewna jesionowego, sprawiają, że zlewozmywak jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Eleganckim i higienicznym elementem komory jest zakryty przelew C-overflow®. Opcjonalnie dostępna jest wielofunkcyjna odsączarka ze stali szlachetnej, która doskonale komponuje się z komorą.

Zlewozmywak przeznaczony jest do montażu wpuszczanego w blat np. z laminatu, możliwy jest również montaż na równi z blatem w blatach kamiennych lub szklanych. Świetnym uzupełnieniem będzie bateria w wykończeniu: stal szlachetna matowa. Zlewozmywak jest dostępny w kolorze antracyt, wkrótce dostępna również wersja w kolorze białym – doskonale harmonizująca z modnymi obecnie białymi płytami grzewczymi. W komplecie zawarta jest armatura przelewowo-odpływowa i stalowy korek 3 ½’’ z sitkiem, a w wersji z korkiem automatycznym – dodatkowo korek automatyczny z dźwignią.

Opatentowany materiał SILGRANIT® PuraDur®, z którego wykonany jest zlewozmywak, zawiera opatentowaną formułę higienicznej ochrony, która ma właściwości antybakteryjne i ułatwia pielęgnację. Materiał ten jest twardy, odporny na zarysowania i wysokie temperatury do 2800C. Zarówno SILGRANIT® PuraDur® jak i stal szlachetna, z której wykonane jest obramowanie zlewozmywaka, są bezpieczne w kontakcie z żywnością, odporne na środki spożywcze i kwasy występujące w gospodarstwie domowym oraz na światło słoneczne.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2015 r.

Okres gwarancji: wieczysta Gwarancja

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: sieć serwisowa na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: styczeń 2015 r.

Dokumentacja techniczna:

1. Deklaracja właściwości użytkowych potwierdzająca zgodność z normą DIN EN 13310

2. Certyfikat zgodności niemieckiego instytutu ISEGA (bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością)

3. Certyfikat jakości niemieckiego instytutu LGA (bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością, badanie powierzchni pod względem czyszczenia i odporności na mikroorganizmy, zdatność sanitarno-techniczna – DIN EN 13310)

Comitor Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 183
94-104 Łódź
tel. 42 689 10 11
fax: 42 688 19 76
e-mail: office@comitor.pl
www.comitor.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający