Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Franke.

Fot. Franke.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 12:02

Zlewozmywak ceramiczny do podbudowy Kubus 160

Zlewozmywak ceramiczny do podbudowy Kubus 160 to minimalistyczne wzornictwo, komfort użytkowania i najwyższa jakość wykończenia.

Sposób montażu, poprzez harmonijne połączenie komory i blatu, daje efekt jedności formy. Na szczególną uwagę zasługuje również materiał, z jakiego został wykonany zlewozmywak Kubus 160, czyli Fraceram- masa ceramiczna opatentowana przez Franke.

Zlewozmywaki Franke wykończone Fraceram charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, są łatwe w codziennej pielęgnacji oraz niezwykle odporne na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytko­wania. Zawdzięczamy to specjalnej recepturze oraz procesowi wypalania ceramiki w 1200°C. Jednocześnie specjalna masa ceramiczna łączona jest ze szkliwem, które nadaje blask i sprawia, że powierzchnia materiału jest wyjątkowo trwała i gładka.

Zlewozmywaki Kubus 160 występują aż w 5 kolorach: białym polarnym, kremowym, cappuccino, grafitowym i onyx. Z łatwością więc dopasujemy odpowiedni do wnętrza naszej kuchni. Kubus 160 wyposażony jest również w EasyClick. System ten polega na otwieraniu i zamykaniu zaworu odpływu za pomocą przycisku, co zapewnia najwyższą higienę. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, działa bez prądu oraz nie wymaga konserwacji.

Głębokość komór: 185 mm/115 mm
Szerokość podbudowy – 600 mm
Dostępne wyposażenie dodatkowe: rollmata oraz mobilny ociekacz

Data wprowadzenia na rynek polski: 2015 r.
Okres gwarancji: 15 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie RP
Dostępność na rynku: w dobrych studiach kuchennych
Dokumentacja techniczna: zgodnie z polskim prawem

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy
05-090 Raszyn

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY