Fot. Franke.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Franke.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 12:02

Zlewozmywak ceramiczny do podbudowy Kubus 160

Zlewozmywak ceramiczny do podbudowy Kubus 160 to minimalistyczne wzornictwo, komfort użytkowania i najwyższa jakość wykończenia.

Sposób montażu, poprzez harmonijne połączenie komory i blatu, daje efekt jedności formy. Na szczególną uwagę zasługuje również materiał, z jakiego został wykonany zlewozmywak Kubus 160, czyli Fraceram- masa ceramiczna opatentowana przez Franke.

Zlewozmywaki Franke wykończone Fraceram charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, są łatwe w codziennej pielęgnacji oraz niezwykle odporne na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytko­wania. Zawdzięczamy to specjalnej recepturze oraz procesowi wypalania ceramiki w 1200°C. Jednocześnie specjalna masa ceramiczna łączona jest ze szkliwem, które nadaje blask i sprawia, że powierzchnia materiału jest wyjątkowo trwała i gładka.

Zlewozmywaki Kubus 160 występują aż w 5 kolorach: białym polarnym, kremowym, cappuccino, grafitowym i onyx. Z łatwością więc dopasujemy odpowiedni do wnętrza naszej kuchni. Kubus 160 wyposażony jest również w EasyClick. System ten polega na otwieraniu i zamykaniu zaworu odpływu za pomocą przycisku, co zapewnia najwyższą higienę. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, działa bez prądu oraz nie wymaga konserwacji.

Głębokość komór: 185 mm/115 mm
Szerokość podbudowy – 600 mm
Dostępne wyposażenie dodatkowe: rollmata oraz mobilny ociekacz

Data wprowadzenia na rynek polski: 2015 r.
Okres gwarancji: 15 lat
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie RP
Dostępność na rynku: w dobrych studiach kuchennych
Dokumentacja techniczna: zgodnie z polskim prawem

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy
05-090 Raszyn

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny