Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Okładziny ścienne z laminatu Print HPL– okładzina perforowana Silentwall. Fot. Abet Laminati.

Okładziny ścienne z laminatu Print HPL– okładzina perforowana Silentwall. Fot. Abet Laminati.
  • Autor: Abet Laminati
  • 23 lis 2015 16:01

Abet Laminati partnerem Forum Dobrego Designu

Firma Abet Laminati została partnerem III edycji Forum Dobrego Designu.

Abet Laminati to największy w Europie i jeden z czołowych na świecie producent laminatów dekoracyjnych hpl wykorzystywanych do produkcji mebli, okładzin ściennych, drzwi we wnętrzach prywatnych i publicznych. Jednak nie tylko potencjał produkcyjny stanowi o sile firmy - to co wyróżnia Abet na tle konkurentów to bez wątpienia innowacyjność w zakresie wzornictwa oferowanych laminatów.

Od początku swojego istnienia firma przykładała olbrzymią wagę do współpracy w dziedzinie wzornictwa z architektami  i projektantami. Abet Laminati może pochwalić się współpracą m.in. z takimi projektantami jak Giorgetto Giugiaro, Ettore Sottsass, Alessandro Mendini, Mario Bellini, Enzo Mari, Joe Colombo, Francois Burkhardt, Paola Navone, Karim Rashid, Konstantin Grcic, Ugo Nespolo, Giulio Iacchetti oraz współpracą z włoskimi grupami projektowymi Memphis" i "Alchimia". Dzięki tej współpracy Abet miał swój ogromny wkład w rozwój designu i stał się narzędziem promocji marki "Made in Italy" na całym świecie co znalazło swój wyraz przez dwukrotne przyznanie nagrody Compasso d’Oro ADI przez Stowarzyszenie Włoskich Przemysłowców.

Zobacz więcej na: www.abetlaminati.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY