Woolet. Fot. Przemysław Szuba

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Woolet. Fot. Przemysław Szuba
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 11:52

Bart Zimny o innowacjach na FDD

Bart Zimny to projektant, przedsiębiorca i innowator. Na Forum Dobrego Designu opowie o swoich pomysłach z kręgu Internetu Rzeczy, roli innowacji w projektowaniu i szansach na sukcesy polskich start-upów opartych o design.

Bart Zimny to absolwent wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiował projektowanie produktu i interakcji w Duńskiej Designskolen Kolding.

Swoją karierę zawodową rozpoczął jako projektant w firmie odzieżowej 4F, współpracował z wieloma startupami technologicznymi tworząc strategie marek i produktów. Współtworzył firmę Clime, produkującą podłączone mikrosensory mierzące i automatyzujące otoczenie. Współzałożyciel i projektant Woolet - podłączonego do internetu portfela którego nie da się zgubić.

Jest współzałożycielem, CEO i główny projektantem VORM - technologiczno–wzorniczym studiu projektowym zajmującym się kompleksowym projektowaniem usług i produktów na pograniczu obiektów fizycznych i interaktywnych ze wskazaniem na Internet of Things. W VORM współpracuje z firmami z całego świata i ma w swoim portfolio wachlarz projektów od robotów, które mają pomóc nauczyć dzieci programowania, urządzeń wspomagających doświadczenia wirtualnej rzeczywistości przez zabawkę erotyczną, pomagającą parom w lepszym współżyciu seksualnym po egzoszkielet opracowany wspólnie z Politechniką Monterrey w Meksyku.

W czasie Forum Dobrego Designu (7 grudnia 2016 r., Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Żydów Polskich Polin) Bart Zimny weźmie udział w części "Start it up! Tak się robi design!" Opowie o swoich projektach, które odniosły międzynarodowy sukces, weźmie również udział  w dyskusji na temat start-upów z dziedziny szeroko pojmowanego designu (pod hasłem ). Moderatorem dyskusji będzie Piotr Kraśko. 

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM DOBREGO DESIGNU JUŻ DZIŚ<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny