Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Woolet. Fot. Przemysław Szuba

Woolet. Fot. Przemysław Szuba
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 11:52 (aktualizacja: 19 paź 2016 08:29)

Bart Zimny o innowacjach na FDD

Bart Zimny to projektant, przedsiębiorca i innowator. Na Forum Dobrego Designu opowie o swoich pomysłach z kręgu Internetu Rzeczy, roli innowacji w projektowaniu i szansach na sukcesy polskich start-upów opartych o design.

Bart Zimny to absolwent wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiował projektowanie produktu i interakcji w Duńskiej Designskolen Kolding.

Swoją karierę zawodową rozpoczął jako projektant w firmie odzieżowej 4F, współpracował z wieloma startupami technologicznymi tworząc strategie marek i produktów. Współtworzył firmę Clime, produkującą podłączone mikrosensory mierzące i automatyzujące otoczenie. Współzałożyciel i projektant Woolet - podłączonego do internetu portfela którego nie da się zgubić.

Jest współzałożycielem, CEO i główny projektantem VORM - technologiczno–wzorniczym studiu projektowym zajmującym się kompleksowym projektowaniem usług i produktów na pograniczu obiektów fizycznych i interaktywnych ze wskazaniem na Internet of Things. W VORM współpracuje z firmami z całego świata i ma w swoim portfolio wachlarz projektów od robotów, które mają pomóc nauczyć dzieci programowania, urządzeń wspomagających doświadczenia wirtualnej rzeczywistości przez zabawkę erotyczną, pomagającą parom w lepszym współżyciu seksualnym po egzoszkielet opracowany wspólnie z Politechniką Monterrey w Meksyku.

W czasie Forum Dobrego Designu (7 grudnia 2016 r., Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Żydów Polskich Polin) Bart Zimny weźmie udział w części "Start it up! Tak się robi design!" Opowie o swoich projektach, które odniosły międzynarodowy sukces, weźmie również udział  w dyskusji na temat start-upów z dziedziny szeroko pojmowanego designu (pod hasłem ). Moderatorem dyskusji będzie Piotr Kraśko. 

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM DOBREGO DESIGNU JUŻ DZIŚ<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY