Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Herrera. Fot. Ceramika Paradyż

Kolekcja Herrera. Fot. Ceramika Paradyż
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 15 lip 2016 15:15 (aktualizacja: 15 lip 2016 15:16)

Ceramika Paradyż partnerem głównym IV edycji Forum Dobrego Designu

Kolejna edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się 7 grudnia 2016 r. Miło nam ogłosić, że jej głównym partnerem po raz kolejny została marka Ceramika Paradyż!

Ceramika Paradyż to firma, która od ponad 27 lat kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu wnętrz. Produkty tej znanej w świecie polskiej marki wyróżnia wyjątkowy design, innowacyjność oraz doskonała jakość.

To właśnie w zakładach Ceramiki Paradyż powstały pierwsze w Polsce mrozoodporne płytki szkliwione, płytki rektyfikowane, mozaiki prasowane czy pełny program schodowy do klinkieru. Dziś firma realizuje także usługi cięcia i zdobienia drukiem cyfrowym płytek ceramicznych oraz szkła, na indywidualne zamówienie. Od niedawna w ofercie firmy możemy znaleźć uniwersalne płytki gresowe w formacie 75x75 cm, które dotychczas nie były oferowane przez żadnego producenta w Polsce! Za jedną z tych właśnie kolekcji – Trakt – Ceramika Paradyż otrzymała najważniejszą, międzynarodową nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego - Red Dot Design Award w kategorii „Product Design 2016”.

Nowatorskie wzornictwo i bogata oferta produktowa to wynik pracy niezwykłych ludzi z pasją i zaangażowaniem. Nad rozwojem oferty produktowej stale pracują menedżerowie w Dziale Kreowania Produktu, technolodzy oraz architekci. Swoje pomysły i nowoczesne rozwiązania technologiczne firma prezentuje na największych targach wzornictwa i designu, takich jak Cersaie w Bolonii czy 100% Design w Londynie.

Producent od lat inicjuje i wspiera działania na rzecz kultury i sztuki. Jest m.in. wieloletnim Mecenasem Międzynarodowego Festiwalu Łódź Design oraz współorganizatorem akcji społecznej Ratujemy Mozaiki, którą prowadzi z Fundacją Architektury. Ceramika Paradyż po raz kolejny jest także Głównym Partnerem IV Forum Dobrego Designu – spotkania producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z najbardziej uznanymi polskimi designerami i architektami wnętrz.

Ceramika Paradyż jest laureatem licznych nagród otrzymanych w prestiżowych konkursach – m.in. Red Dot Design Award 2016, Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagroda " oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2015 z Diamentami”. Te wyróżnienia dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu wzorniczego na świecie.

Więcej na: www.paradyz.com.pl
Obserwujcie nas!
Ceramika Paradyż na Instagram
Ceramika Paradyż na Pinterest

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY