• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 lis 2017 20:04

Design jest ważny: Jarosław Lehwark, BoConcept, zaprasza na Forum dobrego Designu (wideo)

Duńska marka BoConcept jest jednym z partnerów głównych Forum Dobrego Designu 2017.  Jarosław Lehwark, prezes zarządu BoConcept w Polsce, zaprasza na to wydarzenie.

W dzisiejszych czasach staramy się, abyśmy czuli się swobodnie, praktycznie jak w domu. Dlatego projektując przestrzenie publiczne, a zwłaszcza biurowe, wszyscy starają się "przedłużyć" dom do tych miejsc. Nasza firma znana jest z tego, że potrafi kreować taką atmosferę, dlatego postanowiliśmy wejść także w obszar projektowania związany z wnętrzami komercyjnymi - tak o nowej inicjatywie mówi Jarosław Lehwark, prezes zarządu BoConcept w Polsce. - Jesteśmy znani z tego, że nasze mieszkania mają swój specyficzny duński czy szerzej - skandynawski styl, który bardzo dobrze sprawdza się także w przestrzeniach publicznych.

Design jest bardzo ważny, zarówno w przestrzeniach domowych, jak i biurowych. O tym i nie tylko będziemy mówić 6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu 2017 - dodaje Jarosław Lehwark.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ