Zapraszamy do lektury naszego Raportu Specjalnego!
Zapraszamy do lektury naszego Raportu Specjalnego!
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
29 gru 2015 15:16

Dobry Design 2016: zobaczcie Raport Specjalny

Do konkursu Dobry Design 2016 zgłoszono 213 produktów, w jury zasiadło ponad 130 ekspertów, a w Forum Dobrego Designu wzięło udział ponad 800 osób. Szczegóły w naszym Raporcie Specjalnym.

W tym roku odbyła się piąta już edycja konkursu Dobry Design. Profesjonalne jury, złożone z architektów i projektantów wskazało 11 laureatów i 14 wyróżnionych wśród 213 zgłoszonych produktów. Oceniano estetykę, funkcjonalność i innowacyjność produktów. 

Stworzyć produkt, który zachwycałby swoim wyglądem i ujmował praktycznymi funkcjami nie jest łatwo. Dlatego przedmioty, którym udaje się spełnić oba kryteria są warte nagradzania i promowania. Oprócz nagród przyznanych przez profesjonalne jury, redakcja przyznała w tym roku aż dwie Nagrody Redakcji. Swój typ wskazali również użytkownicy naszego portalu, przyznając Nagrodę Konsumenta. Wyniki konkursu oraz prezentację wszystkich zgłoszonych do konkursu produktów możecie przeczytać w naszym Raporcie Specjalnym.  

Nagrody wręczono na uroczystej gali, wieńczącej III Edycję Forum Dobrego Designu - wyjątkowego wydarzenia, podczas którego spotykają się przedstawiciele branży wyposażenia wnętrz, sławy polskiego designu, a także jego miłośnicy. W tym roku podczas 4 paneli dyskusyjnych o wzornictwie rozmawiali między innymi Tomek Rygalik, Piotr Voelkel czy dr Krystyna Łuczak-Surówka. Relację z Forum, wywiady z prelegentami oraz komentarze firm partnerujących wydarzeniu możecie przeczytać w naszym Raporcie. 

Miłej lektury!

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ